Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Bagaze na dachu samochodu


Andrzej97n

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie, w najblizszym czasie wybieram się samochodem do pracy za granicę. Chciałbym wziąć ze sobą trochę bagażu i tutaj jest problem, do mojego sedana nie napakuję dużo. Wpadłem więc na pomysł, zakupu belek i boxa na dach, jednak szybko zrezygnowałem gdy zobaczyłem ceny. Ale jak to dobra cebula wpadłem na tańszy pomysł :D Tylko nie wiem jak to wygląda względem prawa, przeszukałem internety i nic nie znalazłem. Do rzeczy. Czy mogę kupić same belki, walizki położyć na dachu i przypiąć je pasami do belek ? Jak to się ma względem prawa ? Zatrzymają mnie za takie coś ?

 

*Pierwsze to należy się przywitać w odpowiednim dziale, a potem szukać pomocy. ->Nowicjusz
Zapraszam również tu ->Regulamin. Proszę uzupełnić profil.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

musiał byś coś takiego zamontować http://carryboypolska.pl/shop/pl/product/105-BAGAZNIK_DACHOWY_CB-550_Amarok.html

bo jak chcesz do 2 belek walizki przymocować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomysl co się stanie jak walizka spadnie np na autostradzie. Do samych belek tego nie przymocujesz. Co do boxu to nie musisz brać od razu Thule. Są boxy za 600i też dają radę. Ja kupilem boxa i bardzo sobie chwalę. Fakt zajmuje trochę miejsca ale jest podwieszony pod sufitem w garażu więc tragedi nie ma. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak złapie Cię Policja i zobaczy sposób montażu albo jak Ci coś spadnie na autostradzie, to wartość boxa to będzie pikuś, przy kosztach, które Cię czekają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wypozyczanie raczej odpada, ze wzgledu na czas pracy, około 3/4 miesiace ;/ Koszt wypozyczenia calego kompletu to 300zl za 8 dni, powyzej 8 dni 20zl/dzien :D To by przekroczylo wartość mojej furmanki :D:D:D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...