Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wymiana sprężyn tył-śruba mimośrodowa!!!


...radek...

Rekomendowane odpowiedzi

No to ładny cyrk ... Mi powiedzieli że samego tyłu się nie robi i trzeba zrobić całość przód i tył i to jest koszt 500zł jak nie będzie problemów ze srubami... ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja płaciłem 150 za całość (przód i tył). Zgodnie ze sztuką powinno się to robić razem.

Gdyby ktoś chciał, to mam cały komplet śrub zawieszenia tylnego w bardzo dobrym stanie? Zostały mi po przekładce na quattro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ładnie Cię chcieli  skasować ja robiłem kilka razy i płaciłem 100zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ściągnąłem zwykłym ściskiem , ciężko , ale da się,myślę że tymi z linku dużo łatwiej pójdzie , muszę go sobie zafundować 

Edytowane przez greg2505
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, greg2505 napisał:

Ja ściągnąłem zwykłym ściskiem , ciężko , ale da się,myślę że tymi z linku dużo łatwiej pójdzie , muszę go sobie zafundować 

Pytanie czy faktycznie wejdzie. Ostatnio byłem w hobby warsztacie i męczyłem się z kolegą 2 mniejszymi. Wniosek: za mało miejsca. I poleglismy mimo odpięcia amortyzatora i stabiizatora, a jak mi mają zaśpiewać po 100 zł za stronę, to wolałbym 100 dołożyć i mieć sprzęt - tylko nie mam pewności czy z nim mi się uda.

Nie chcę też ruszać żadnych wahaczy, bo po kolei będę musiał wszystko wymieniać...

Edytowane przez HatefulEvil
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja sobie dorobiłem specjalnie sciagacze bo zwykłe były troche za duże, wymiana idzie elegancko nie trzeba aż dużej siły używać żeby odgiąć wahacz żeby wyjąć spręzyne ...

Ja odkręciłem tylko amorek i łacznik stabilizatora ..

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja po odkręceniu amorka i stabilizatora byłem w stanie opuścić zawieszenie o może półtora cm więcej, wisząc pod autem. Szkoda że nie ma jak w starej Astrze że pod odpięciu Amorów sprężyny same wypadają :D

Edytowane przez HatefulEvil
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...