Skocz do zawartości
IGNOROWANY

sportowe katalizatory magnaflow .


bartez80

Rekomendowane odpowiedzi

To co panowie dwie osoby wstepnie zainteresowane juz sa , ktos jeszcze ? 

 

Nie wazne czy bedzie to do 1,8 t czy 2,0 tfsi , wazne zeby zebralo sie 10 osob , to zakup katalizatorow od dystrybutora bedzie w lepszej cenie.

 

Edytowane przez bartez80
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu Mon Jun 11 2018 o 22:50, bartez80 napisał:

To co panowie dwie osoby wstepnie zainteresowane juz sa , ktos jeszcze ? 

 

Nie wazne czy bedzie to do 1,8 t czy 2,0 tfsi , wazne zeby zebralo sie 10 osob , to zakup katalizatorow od dystrybutora bedzie w lepszej cenie.

 

Bartek, me gusta. Tez wezmę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do kiedy zbieracie liste? Dziś 1.8t z DP przeszedł przegląd ledwo, z łaski pana sprawdzającego samochód - przeszedł tylko dlatego, że mam nowe hamulce i zawias przód tył. Będę potrzebował takiego sportowego kata, ale jeszcze nie teraz bo mam sporo innych wydatków. pod koniec roku raczej dopiero bym zainwestował

Edytowane przez Noix
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też bym się pisał, 1.8t (1 sonda). W Krakowie już z łaski przeglądu nie dadzą bez katalizatora. Downpipe od barteza musiał zmienić właściciela, a to co założyłem ma żenujące srednice ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu ‎22‎.‎04‎.‎2018 o 13:16, Hołowczyc20 napisał:

Witam Pany jest ktoś chętny na sportowy katalizator od kolegi bartez80??Poniżej jest lista,jeśli znajdzie się 10 osób chętnych będzie taniej.

1. Hołowczyc20  2,0 tfsi 

2.cooler_nos  ??

3.noix      1,8t

4.Marcin_1979   1,8t  1 sonda 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu ‎26‎.‎06‎.‎2018 o 18:17, Noix napisał:

Do kiedy zbieracie liste? Dziś 1.8t z DP przeszedł przegląd ledwo, z łaski pana sprawdzającego samochód - przeszedł tylko dlatego, że mam nowe hamulce i zawias przód tył. Będę potrzebował takiego sportowego kata, ale jeszcze nie teraz bo mam sporo innych wydatków. pod koniec roku raczej dopiero bym zainwestował

liste zbieramy do momentu az zbierze się co najmniej 10 osob ,wtedy będę miał lepsza cene na same katalizatory ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako że od paru  miesięcy jeżdżę z twoim DP bez kata i póki co nie mam problemu z przejściem przeglądu to odpuszczam, ale może przy nast grupowym się dopisze. 

 

A jakość wykonania mogę potwierdzić  i śmiało polecam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, HOLMATRO napisał:

Jako że od paru  miesięcy jeżdżę z twoim DP bez kata i póki co nie mam problemu z przejściem przeglądu to odpuszczam, ale może przy nast grupowym się dopisze. 

 

A jakość wykonania mogę potwierdzić  i śmiało polecam 

Dzięki za rekomendacje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 30.06.2018 o 11:32, bartez80 napisał:

liste zbieramy do momentu az zbierze się co najmniej 10 osob ,wtedy będę miał lepsza cene na same katalizatory ... 

okej, widze ze wpisales mnie na liste wiec super, sa 4 osoby jak na razie, czasowo mi sie nie spieszy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Hołowczyc20  2,0 tfsi 

2. cooler_nos  ??

3. noix      1,8t

4. Marcin_1979   1,8t  1 sonda 

5. MamDwieDychyNaWache 1.8t bfb 

 

Niestety na tą chwilę nie wiem ile sond jest w cabrio, prawdopodobnie jedna sztuka widoczna od góry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@bartez80 pomiędzy dp, a sportowym jest jakaś jeszcze różnica poza spełnieniem normy? Robię rozeznanie, bo planuje stage 2 od razu zrobic, a nie chcę mieć problemów przy kontroli i przeglądzie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dp to pusta rura ,natomiast tutaj masz kata ,na którym smiało możesz podnoscic moc i będzie spelnial normy ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W przyszłym roku bym się pisał.

A jeszcze pytanie do Bartka. 

Można Ci przysłać Twoj DP do dospawania kata? Np. w grudniu jak będę na urlopie?

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, GRADIENT napisał:

W przyszłym roku bym się pisał.

A jeszcze pytanie do Bartka. 

Można Ci przysłać Twoj DP do dospawania kata? Np. w grudniu jak będę na urlopie?

 

 

nie ma to kompletnie sensu ,bo szybciej jest mi wykonać takiego kata od nowa ,niż odzyskiwac dospawane już flansze dawac je na tokarke ,żeby spowrotem otwor był takiej średnicy jak potrzeba ,żeby wpuscic do srodka flanszy rure i dopasowywanie tego .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie będę wykonywł niebawem dwa układy wydechowe na katalizatorach tych co wyżej i w somie 4 musze zamowic ,tutaj mamy liste zlozona już z 5 osob ,dopisywać się do listy ,jeszcze jedna osoba i w somie będzie trzeba zamowic 10 katów i ,w takim przypadku możemy nie czekac na te pozostale osoby ,no chyba ze zbierze się więcej to tylko plus .

 

tak wiec tutaj jest aktualna lista :

1.Hołowczyc20   2,0 tfsi

2.cooler-nos    silnik niewiadomo :)

3.noix              1,8t

4.marcin_1979    1,8t  1 sonda 

5.MamDwieDychyNaWache   1,8 t  

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak wiec tutaj jest aktualna lista :

1.Hołowczyc20   2,0 tfsi

2.cooler-nos    silnik niewiadomo :)

3.noix              1,8t

4.marcin_1979    1,8t  1 sonda 

5.MamDwieDychyNaWache   1,8 t

6. 3r4 1.8t

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Buba napisał:

A ile za samego kata? I jakie CPSI? Moze być PW ;)

na allegro w granicha 500 pln już z wysylka to kosztuje 200 cpsi 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do wszystkich sześciu osób z listy wysałełem wiadomości prywatne , obecnie jestem na urlopie około 2 tyg ,w tym czasie czekam na zaliczki i zamawiam katy ,tak ,żeby po powrocie ogarnać temat .   

 

jak ktoś chce się jeszcze dopisać do listy ,to smiało można jeszcze przez te dwa tyg .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...