Skocz do zawartości
IGNOROWANY

sportowe katalizatory magnaflow .


bartez80

Rekomendowane odpowiedzi

Tuner powinien robić "dieselgate" tylko w benzynie, to żadna filozofia i żadna nowość a wyniki można znacząco poprawić. W niektórych krajach 2-3 letnie benzyny mają problemy z przeglądami, tam nikt katów nie wymienia bo to nic nie da.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bartez80 to ile za dp z katem do 1.8t ?Bo na przeglądzie juz kiwal głową .Mowi masz szczęście ze jeszcze nie jesteśmy podpięci  online z analizy. Bo grupowe zamowienie widzę zdechło . 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu ‎14‎.‎02‎.‎2019 o 19:57, Tunio napisał:

Bartez80 to ile za dp z katem do 1.8t ?Bo na przeglądzie juz kiwal głową .Mowi masz szczęście ze jeszcze nie jesteśmy podpięci  online z analizy. Bo grupowe zamowienie widzę zdechło . 

850 pln plus wysylka.

 

Mi diagnosta ,przed koncem roku powiedział wlasnie ,że w tym roku ,właśnie wszystkie stacje kontroli ,będą musiały mieć taki sprzęt do pomiaru ,emisji spalin ,który będzie podpietny on line ,do systemu i w czasie rzeczywistym wynik z badania będzie trafiał do ogolnopolsiej bazy danych i już nie będzie ,że pan kazik ,nie zbada spalin ,albo nie zauważy zbyt wysokich wartości .

 

wiadomo,ze będą kombinować i zwlekać z zakupem takiego sprzętu ,ale zapewne tylko do czasu .

Edytowane przez bartez80
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie pisze tylko ,tylko tak informcyjnie.

 

Dziasiaj dostałem info,  że producent ,podniósł ceny ,na katy (wszystkie) taki ,  jaki ja stosowałem o ponad 50 pln za sztuke ,tak wiec nie zdziwcie się ,ze , jak będziecie mnie pytali teraz o katy ,to będzie drożej...   

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Langista napisał:

A podał powód tej podwyżki?

dystrybutor na Polskę przysłał mi wiadomość ,że w związku z podniesieniem cen ,przez producenta ,przesyłają  mi nowy cennik ,na swój cały asortyment. 

 

Jak bardzo ciebie interesuje powód ,podwyżki cen ,to należało by napisać do Magnaflow w USA  ,może odpowiedzą.

 

 

na allegro jeszcze sa w starej cenie do kupienia ,zapewne do wyczerpania zapasów ...

Edytowane przez bartez80
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świeże info z wydziału komunikacji.

Ja w zeszłym roku rejestrowałem swoje jeden osiem turbo i w dowodzie nie mam wbitej żadnej adnotacji a w tym roku rejestrowałem syna takie samo jeden osiem turbo i jest adnotacja w dowodzie Euro cztery

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, GRADIENT napisał:

Świeże info z wydziału komunikacji.

Ja w zeszłym roku rejestrowałem swoje jeden osiem turbo i w dowodzie nie mam wbitej żadnej adnotacji a w tym roku rejestrowałem syna takie samo jeden osiem turbo i jest adnotacja w dowodzie Euro cztery

To chyba ułatwienie tylko dla kontrolującego, bo norma i tak zależna od roku auta. Tu nic się nie oszuka. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jak powiesz na przeglądzie że masz euro 3 bo auto z 2004 roku jak w dowodzie jest euro 4? To tak jakbyś wyciął dpf i powiedział że miałeś ale w tym roczniku niektóre nie mają więc badanie ma być bez dpfu.

I kłopot będą mieli wszyscy z DP bo badania będą online w bazie krajowej.

Ale będzie popyt w kraju na katy i dpfy odwracanie programów.

Edytowane przez GRADIENT
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy katalizator do 1.8t bfb jest dalej dostępny do kupienia i czy jest to wersja P&P czy trzeba coś kombinować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 18.04.2019 o 08:33, MarcinL napisał:

To chyba ułatwienie tylko dla kontrolującego, bo norma i tak zależna od roku auta. Tu nic się nie oszuka.  

nie roku auta tylko homologacj

W dniu 18.04.2019 o 18:35, GRADIENT napisał:

Ale będzie popyt w kraju na katy i dpfy odwracanie programów.

nie będzie, dobry soft i na przelocie przechodzisz przegląd w DE/UK wszystko funkcjonuje bezproblemowo.

nie wiem o co wy sie spinacie... przy obecnych procedurach to śmiech na sali.

Edytowane przez marcin4x4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiscie ze tak, dla przykladu takie 1.8t z wywalonym katem jezdzace na lpg praktycznie zawsze przechodzi test emisji spalin (o ile program nie spartolony i silnik nie zajechany totalnie). A na wschodzie PL takie testy wykonuje moze 20% diagnostow i nie zanosi sie na wiecej w najblizszym czasie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 3.06.2019 o 23:04, hascher85 napisał:

czy katalizator do 1.8t bfb jest dalej dostępny do kupienia i czy jest to wersja P&P czy trzeba coś kombinować.

Żadko tu zaglądam kolego ,ale tak jest dostępny i jest p&p.

Edytowane przez bartez80
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 18.04.2019 o 08:06, GRADIENT napisał:

Świeże info z wydziału komunikacji.

Ja w zeszłym roku rejestrowałem swoje jeden osiem turbo i w dowodzie nie mam wbitej żadnej adnotacji a w tym roku rejestrowałem syna takie samo jeden osiem turbo i jest adnotacja w dowodzie Euro cztery

Trochę odkop. Przepisywali z zagranicznego dowodu? Mój BEX z briefie ma wbite EURO 4, w specyfikacjach również jest Euro 4.


@bartez80 Twój DP z wkładem na EU4 + kat  Magnaflow EU4 zastąpią z powodzeniem fabrykę w sytuacji gdyby seryjne katy umarły?

Edytowane przez george
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, george napisał:

Trochę odkop. Przepisywali z zagranicznego dowodu? Mój BEX z briefie ma wbite EURO 4, w specyfikacjach również jest Euro 4.


@bartez80 Twój DP z wkładem na EU4 + kat  Magnaflow EU4 zastąpią z powodzeniem fabrykę w sytuacji gdyby seryjne katy umarły?

Do tej ,pory u kilku już osób, zastąpiły..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkich panowie czy obecnie nie ma nikogo chętnego na dp Barteza bo w zeszłym roku tworzyliście jakies listy  jesli ktoś coś wie w tym temacie to proszę o odpowiedż ja jestem chętny na takiego dp  gdzie mam cos pisać albo się zgłosić .czy ktoś kto ma zamontowanego dp od kolegi Barteza podzieli sie opinią o poziomie hałasu czu jest głośniej niz na ori z góry dziekuje pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też bym się pisał na taki kat jeśli pasuje do seat exeo 1.8 turbo oznaczenie silnika cfma 2 sondy... 

Edytowane przez Wasil86
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no dobra panowie kilka osób się znalazło może jeszcze kilka się znajdzie ale jak to zorganizować ja tu nie mam żadnego doświadczenia na ogół moja aktywność kończy się na czytaniu może trzeba napisać do kolegi Barteza macie jakieś pomysły

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...