Skocz do zawartości
IGNOROWANY

sportowe katalizatory magnaflow .


bartez80

Rekomendowane odpowiedzi

4 godziny temu, mordawski napisał:

może trzeba napisać do kolegi Barteza

No tak właściwie to od tego trzeba było zacząć..

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie ,jak najbardziej możemy coś takiego zorganizować  ,obecna cena za kat u mnie wynosi 900 PLN, w przypadku ,przy zakupie minimum 5 sztuk katalizatorow jestem w stanie wynegocjować znacznie lepsza cenę i wtedy ,cena tutaj dla was ,będzie się wjechała w okolicy 800 PLN plus wysyłka kurierem dpd . Niestety ,ale zanim rozpoczną ich produkcję,każdy z chętnych musi dokonać pełnej płatności na moje konto .

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Lukasz Stanislawczyk napisał:

Mowa była o dp A nie O katalizatorze. Jak coś to jestem chętny na dp  2.75 do 1.8t bfb

Ten temat dotyczy katalizatorow !!!!

 

Między innymi właśnie dlatego ,już  nie prowadzę tak zwanych zamówień grupowych ,na downpipy ,bo raz ,że ludzie nie czytają, tylko zdają milion pytań ( na które nie bardzo mam czas odpowiadac)  albo potem są problemy z odbieranie przesyłek itp.

 

 

Downpipy mam cały czas w ofercie dostępne praktycznie od ręki w kwocie 370 PLN plus wysyłka .

 

Edytowane przez bartez80
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, bartez80 napisał:

Ten temat dotyczy katalizatorow !!!!

 

Między innymi właśnie dlatego ,już  nie prowadzę tak zwanych zamówień grupowych ,na downpipy ,bo raz ,że ludzie nie czytają, tylko zdają milion pytań ( na które nie bardzo mam czas odpowiadac)  albo potem są problemy z odbieranie przesyłek itp.

 

 

Downpipy mam cały czas w ofercie dostępne praktycznie od ręki w kwocie 370 PLN plus wysyłka .

 

Wiem czego dotyczy temat. Sama nazwa na to wskazuje. Przeczytaj że zrozumieniem post pod którym wyraziłem swoją chęć na dp. Zacytuję żebyś nie musiał szukać bo jesteś zapalony robota :)

W dniu 6.10.2019 o 14:02, mordawski napisał:

witam wszystkich panowie czy obecnie nie ma nikogo chętnego na dp Barteza bo w zeszłym roku tworzyliście jakies listy  jesli ktoś coś wie w tym temacie to proszę o odpowiedż ja jestem chętny na takiego dp  gdzie mam cos pisać albo się zgłosić .czy ktoś kto ma zamontowanego dp od kolegi Barteza podzieli sie opinią o poziomie hałasu czu jest głośniej niz na ori z góry dziekuje pozdrawiam.

Miłej lektury i następnym razem milej bo nikt Cię tutaj nie obraża A chcą dac Ci zarobić. Teraz O tym zapomnę;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, Lukasz Stanislawczyk napisał:

Wiem czego dotyczy temat. Sama nazwa na to wskazuje. Przeczytaj że zrozumieniem post pod którym wyraziłem swoją chęć na dp. Zacytuję żebyś nie musiał szukać bo jesteś zapalony robota :)

Miłej lektury i następnym razem milej bo nikt Cię tutaj nie obraża A chcą dac Ci zarobić. Teraz O tym zapomnę;)

Kolego po co się spinać. Temat wiadomo o czym jest "katalizatory" tj. dp ze sportowym wkładem katalizatora...
Uwierz mi, że pewnie na jednej sztuce jak straci klienta to świat się nie zawali. Jak potrzebujesz katalizatora i masz bręczeć to na grupach fb jest przynajmniej 5 polecanych osób które to też ogarną. Wystarczy dołączyć do jednej z takich grup i wpisać "dp" i nie potrzeba na to żadnego grupowego zamówienia :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, Lukasz Stanislawczyk napisał:

Wiem czego dotyczy temat. Sama nazwa na to wskazuje. Przeczytaj że zrozumieniem post pod którym wyraziłem swoją chęć na dp. Zacytuję żebyś nie musiał szukać bo jesteś zapalony robota :)

Miłej lektury i następnym razem milej bo nikt Cię tutaj nie obraża A chcą dac Ci zarobić. Teraz O tym zapomnę;)

Ja  nie  czytam wypowiedzi ,bo wiem jaki jest tytół tematu  !!!!!!..( po to taki temat zalożyłem )  jezeli czujesz sie obrażony ,to bardzo mi przykro :( nie  miałem na celu ciebie urazic !!! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie to chyba ja jestem winien temu zamieszaniu przepraszam nie było to moim celem nie potrzebnie pisałem skrótami dp. ale jeśli znajdzie sie 5 chętnych to będzie ok pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt nie zostal urażony (przynajmniej ja się tak nie czuje) To wy się spinacie i teraz pucujecie. Tak jak napisał 3r4 znajde kogos kto robi dp bez laski barteza. Pozdro:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

Czy katalizatory dalej dostępne???

Pacjent 1.8 bfb.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako ,że coraz częściej ,dostaje zapytania o sportowy katalizator ,postanowiłem ,reaktywować temat ,zamówienia grupowego .

Obecnie wkład katalizatora to koszt 620 PLN w detalu ,czyli na gotowo ,taki już wyspawane detal ,gotowy do montażu w aucie ,wyszedł by około 1000 PLN .

 

Myślę ,że jak by zebrało się ponownie z 10 chętnych ,to będę w stanie wynegocjować ,lepszą cenę za wkłady magnaflow u dystrybutora i o tyle taniej wyszedł by koszt już gotowego ,katalizatora .

 

Jeżeli ktoś jest chętny ,to wpisywać się tu na listę ,podając odrazu kod silnika ,zobaczymy ilu będzie chętnych i będziemy działać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Langista napisał:

Da radę coś ogarnąć dla 3.0 ASN?

Niestety nie ... Ale widziałem ,że ostatnio ktoś na Fejsie sprzedawał dwa nowe katalizatory ,uniwersalne ,właśnie pod 3,0 za 600 PLN za obydwa ,takie do samodzielnego wspawania .... 

Edytowane przez bartez80
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć! Jestem zainteresowany kupnem sportowego kata do A4 B7 1.8T BFB ośka. Będę podnosić moc, samego DP nie chce bo dużo jeżdżę i już kilka kontroli spalin miałem, więc normy musi spełniać. Ile taka przyjemność? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 1.10.2020 o 14:49, Matel napisał:

Cześć! Jestem zainteresowany kupnem sportowego kata do A4 B7 1.8T BFB ośka. Będę podnosić moc, samego DP nie chce bo dużo jeżdżę i już kilka kontroli spalin miałem, więc normy musi spełniać. Ile taka przyjemność? 

Cena za taki lat ,w okolicy 1000 PLN  ,atakuj jak coś na priv.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 21.10.2020 o 14:03, bartez80 napisał:

Taka nowość u mnie dostępna .

 

Tu akurat na katalizatorze od 1,8t .

16032817733465301821659000083325.jpg

Co daje ta osłona termiczna ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, aker napisał:

Co daje ta osłona termiczna ?

na przykład taki efekt .

123913860_3534189319936248_7830526823625329569_o.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie tylko. Trzyma ciepło w wydechu przez co mamy czystsze spaliny, do tego komora silnika się tak nie nagrzewa i nie traci się tyle mocy w lato, jak silnik zaczyna pobierać ciepłe powietrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...