Skocz do zawartości
IGNOROWANY

sportowe katalizatory magnaflow .


bartez80

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie was panowie ,ogólnie  nie wiedziałem w którym dziale napisać ,dlatego piszę tutaj .. 

O ile moderator uzna że post narusza tutejsze normy ,to proszę go usunąć ,bądź przenieść do innego działu .

Generalnie sprawa wygląda tak: 

zmieniają nam się powoli przepisy dotyczące norm spalin ,na razie nie jest to jakoś mocno egzekwowane  ,ale w przyszłości kto wie ...

 

jako, że ja mocno siedzę w temacie "tuningowych" układów wydechowych ,postanowiłem mocniej zorientować się w temcie i w wyniku tego nawiązałem jako legalnie działąjąca firma współprecę z przedstawicielem na Polske magnaflow i powoli zaczynam robic downpip,y z ich katalizatorami .

 

i tutaj teraz sedno sprawy !!!

 

takich downpipe już wykonałem ze 4 sztuki ,dlatego wpadl pomysł ,żeby zrobić zamówienie grupowe tylko i wyłącznie na tym forum (tak jak było to w przypadku downpipów) które wam proponowałem od jakiegoś czasu ,te osoby które kupowały u mnie towar wiedzą że "nie ma lipy" :)  promocja oferowana była tylko i wyłącznie  ,na tym forum ,nigdzie indziej ,wiem ,że nawet ludzie się spacjalnie rejestrowali ,tutaj ,żeby zamówić taniej downpipe :)

 

obecnie mam szablony pod takie katy do 1,8t ,1,8TFSI , 2,0 TFSI  oczywiście całość w uszczelkami i śrubkami ,dodatkowo nie trzeba nic robić z sondami,oraz w komplecie daje pismo od przedstawisiela ,(który to specjalnie na moja prośbe mi takie dał) potwierdzające spełnianie normy euro 4 przez dany typ katalizatora . zamawiając u nich kilkadziesiąt tych katalizatorów będzie inna cena niż dostepna ogólnie na rynku , ogólna cena rynkowa to 420 pln za sztuke ,przy większym mówieniu możemy zejść do 380 pln sztuka ,tak więć jeżeli zrobimy tutaj listę chętnych ,to możemy takie katy robić w pienidach o około 80 do 100 pln taniej niż miał bym robić to jednostkowo....

 

proponował bym robić jakąś liste i wtedy będziemy działać ,ale jako,że będę musial zainwestować w zakup katalizatorów ,to każdy zamawiający musial by dokonać przelewu na moje konto w postaci tylko zaliczki na zakup katalizatora i wtedy bede dalej działał w temacie .

 

potem wkleje fotki ..

 

 

pozdrawiam. .

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, Marcellus napisał:

Katy tylko pb ? Wersje dla on także możesz zrobić ?

Wysłane z telefonu
 

na razie na dieslach nie testowane ,wieć nie wiem jak się będą zachowywały ...

14 minut temu, Poooolek napisał:

Kat pod jakie moce do 1.8T? jaka cena koncowa kompletu bedzie?

do 200 koni w silnikach 2,5 lira  ma spełniać normę euro 4 ,powyżej tych wartości już norme euro 3 .  (wiadomo ,ze im mniejsza pojemność silnika , to granice mocy przesuwają się nam w górę ),po telefonicznej rozmowie z dystrybutorem na Polskę ,wychodzi na to ,ze w silnikach 2,0 tfsi ,powinien spelniac norme euro 4 do mocy w granicach +- 300 koni generalnie kat o przepustowości 200cpsi .nic mocniejszego już nie znajdziemy ... co do ceny to zależy jaki model kata miał by to być ,bo naprzyklad jednostkowa cena takiego kata do 1,8t to koszta 850 pln  przy zamówieniu grupowym ,około 770 do 750 pln z całym zestawem montażowym ,typu uszczelki srubki itp. 

kat do 2,0 tfsi i 1,8 tfsi  to jednostkowa cena 950 pln natomiast przy grupowym około 870-850 i reszta tak ja wyżej .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakaś propozycja dla diesla A4 B7 BPW zamiast fabrycznego DPFa i tak by sondy i czujniki zostały...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu ‎14‎.‎04‎.‎2018 o 21:42, BartoszBB napisał:

Jakaś propozycja dla diesla A4 B7 BPW zamiast fabrycznego DPFa i tak by sondy i czujniki zostały...

niestety nie pomoge ,w takim temacie ,co by miało spelniac normy i jeszcze ,żeby wszystkie czujniki zostały .... pozrstaje tobie tylko ori dpf

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym się na to pisał jeśli są to katy sportowe high flow,bo nie będę ukrywać,że ori w aucie po programie nie co przymula mimo iż jest nowy.

Ps kolego bartez80 jeśli masz coś do 2.0TFSI to pisz na PW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Hołowczyc20 napisał:

Ja bym się na to pisał jeśli są to katy sportowe high flow,bo nie będę ukrywać,że ori w aucie po programie nie co przymula mimo iż jest nowy.

Ps kolego bartez80 jeśli masz coś do 2.0TFSI to pisz na PW.

mam do 1,8t i mam do 2,0 tfsi i 1,8 tfsi  katy jak najbardziej hig flow ,pisz na pw jakamasz moc .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Pany jest ktoś chętny na sportowy katalizator od kolegi bartez80??Poniżej jest lista,jeśli znajdzie się 10 osób chętnych będzie taniej.

1. Hołowczyc20

2.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 12.04.2018 o 13:56, bartez80 napisał:

ogólna cena rynkowa to 420 pln za sztuke ,przy większym mówieniu możemy zejść do 380 pln sztuka

 

W dniu 13.04.2018 o 10:48, bartez80 napisał:

bo naprzyklad jednostkowa cena takiego kata do 1,8t to koszta 850 pln  przy zamówieniu grupowym ,około 770 do 750 pln z całym zestawem montażowym ,typu uszczelki srubki itp. 

to ile w końcu? bo się pogubiłem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, pawlos23 napisał:

 

to ile w końcu? bo się pogubiłem

 

Godzinę temu, pawlos23 napisał:

 

to ile w końcu? bo się pogubiłem

chcesz kupic ,czy tylko pytasz ??  zreszta czego nie rozumiesz w mojej  wypowiedzi?? 

Edytowane przez bartez80
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kilka obiecanych fotek ...

1,8 TFSI  i 2<0 TFSI 

815993aadbc9.jpg

1,8 t

2cfe0cd78e6d.jpg
 

 

 metalowy wkład ,gwarancja producenta 24 miesiące i pismo ,potwierdzające deklarowane normy...

3ac75ae347f9.jpg

 

a tu jakość wykonania .

124083ecdcac.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej wszystkim,

podzielę się swoimi opiniami po montażu takiego kata od Bartka w moim 2.0 TFSI - ogólnie auto chodzi trochę ciszej niż w przypadku samego DP - dla mnie to na plus bo koledzy się śmieli, że chodzi jak polonez ?

nie czuć spadku mocy - auto płynnie przyspiesza i nie ma problemów, ze zbieraniem się ale najbardziej zauważalna zmiana - nie śmierdzi z wydechu tzn. na samym DP po 1-2 minutach pracy w garażu był straszny smród spalin i do garażu ledwo dało się wejść - teraz po montażu kata nie śmierdzi.

ogólnie jestem zadowolony z zakupu i polecam :good:

pozdrawiam :hi:

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też chciałbym się dowiedzieć ceny pod ALT (to samo co 1.8t będzie). Na początku posty napisałeś, że cena za kata to 380 zł przy grupowym, 420 detal, a w kolejnym poście już za kata do 1.8t 850 zł detal, grupowo 750zł. Chodziło Ci, że sam kat kupujesz po 380 zł w grupie, a downpipe z tym katem 750zł? Bo 2x napisałeś "za kata".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Makale napisał:

Też chciałbym się dowiedzieć ceny pod ALT (to samo co 1.8t będzie). Na początku posty napisałeś, że cena za kata to 380 zł przy grupowym, 420 detal, a w kolejnym poście już za kata do 1.8t 850 zł detal, grupowo 750zł. Chodziło Ci, że sam kat kupujesz po 380 zł w grupie, a downpipe z tym katem 750zł? Bo 2x napisałeś "za kata".

Również podlączam się do pytania o cenę. Dla mnie też jest to do końca nie zrozumiałe 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sam DP kosztuje przecież 300+ i do tego wkład z katalizatora kolejne kilka stówek. Wychodzi te 850 i jak będzie więcej chętnych to może uda się taniej tj. 750-770
Ale fakt a pierwsze czytanie też nie zrozumiałem

Edytowane przez 3r4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 22.04.2018 o 13:16, Hołowczyc20 napisał:

Witam Pany jest ktoś chętny na sportowy katalizator od kolegi bartez80??Poniżej jest lista,jeśli znajdzie się 10 osób chętnych będzie taniej.

1. Hołowczyc20

2. keczu

Ale nie 750 tylko 850 -870 " kat do 2,0 tfsi i 1,8 tfsi  to jednostkowa cena 950 pln natomiast przy grupowym około 870-850 i reszta tak ja wyżej . "

Edytowane przez keczu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu ‎22‎.‎05‎.‎2018 o 14:48, Makale napisał:

Też chciałbym się dowiedzieć ceny pod ALT (to samo co 1.8t będzie). Na początku posty napisałeś, że cena za kata to 380 zł przy grupowym, 420 detal, a w kolejnym poście już za kata do 1.8t 850 zł detal, grupowo 750zł. Chodziło Ci, że sam kat kupujesz po 380 zł w grupie, a downpipe z tym katem 750zł? Bo 2x napisałeś "za kata".

alt ma praktycznie to samo co 1,8t   cena normalna 850 pln plus wysylka ,cena przy zamówieniu grupowym 750 pln plus wysylka .

Edytowane przez bartez80
  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu ‎22‎.‎05‎.‎2018 o 23:32, rafiki5 napisał:

Również podlączam się do pytania o cenę. Dla mnie też jest to do końca nie zrozumiałe 

cena kata do 1,8 t (normalna ,bez zamówienie grupowego) 850 pln a do 2,0 tfsi 950 pln 

natomiast cena tych katów przy zamówieniu grupowym to odpowiednio 750 i 850 pln .

 

pozdrawiam.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...