Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Audi A4 B8 GB na EU Xenon


GGoldRock2k

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Mam pytanie, chce zarejestrowac auto w Polsce swoje Audi A4 B8 z światłami xenon. Moje pytanie jest takie czy jak zakupie lampy EU same klosze bez żarników przetwornic tylko przełoże stare do nowych obudów to czy przejdzie przegląd bo światła beda miały strumień światła odpowiedni do EU. Czy jednak musze sie wyposażyc w cała elektryke oraz czy kodowanie bedzie wymagane? Bede wdzieczny za jakiekolwiek informacje nawet w temacie rejestracji anglika w Polsce.

W tym temacie jest zdjecie z wyposażenia iz nie wiem czy mam skretne czy nie, ale wiem że moge eletrycznie zmienić w ust samochodu aby sie obnizyły w dół abym nie oślepiał innych jak jestem poza wyspami.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, wrclaguna napisał:

kodowanie jest na pewno inne

co do okablowania to jest to samo

Był byś wstanie mi rozpisać takie kodowanie i czy dam rade to zrobic przez OBDEleven, jeśli nie to czy jest jakis człowiek co mieszka na Mazurach i jest wstanie cos mi takiego zrobić?

I co dokładnie musze wymienić aby to działało prawidłowo

Edytowane przez GGoldRock2k
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja z pamieci nie wiem .......VCDS ma podpowiedzi
Nie no spokojnie, do tego za nim zaczne to modyfikować jeszcze miesiąc minie ale jak bys mial czas i checi zeby mi cos takiego rozpisac bym byl bardzo wdzieczny. [emoji39]

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze tak sie zapytam czemu kodowanie bedzie potrzebne? Jesli zmienie sama obudowe a w soczewce jest ten metal co robi kat i bicie światła to co bedzie trzeba kodować?

Byłem teraz zrobić fote iz sie dowiedziałem że na reflektorze sa jakies strzałki i ja mam po dwie w kazda strone dodaje zdjecie aby było jasniej, czy te oznaczenia co sa na tej obudowie pozwoli mi jakoś zmodyfikowac lampy do EU czy jednak zostaje mi wymiana całej obudowy.

30703997_778902535636643_6512486325701050368_n.jpg

Edytowane przez GGoldRock2k
Wiecej Informacji
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popatrzyłem na aledrogo i zobaczyłem pare różnic w naklejkach pomiedzy Polska lampa a Angielska. Załączam obrazek bedzie ktos mi wstanie to wytłumaczyc, bo ja juz zaczynam wariować odczytania wszystkich forum na internecie wszedzie inne informacje że jak lampa posiada S to że mozna zmienić na EU ze jak lampa posiadam jakies strzałki to mozna zmienić albo ze posiada jakąs wajche w środku gdzie wysuwa kolejna blaszke gdzie zmienia na asymetryczne. Juz mam taki mentlik w głowie ze sam sie gubie.

Różnica lamp.jpg

Edytowane przez GGoldRock2k
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fizyczna różnica w tych lampach między  GG a EU to tylko j wyłącznie przesłona w soczewce.  Instalacja taka  sama, klosze takie same tylko mogą mieć inne oznaczenia ale sa takie same. Co do kodowania  to wg mnie zostaje to samo  bo  nie zmieniasz  lamp ze zwykłych Na bixenon  czy bixenon skretny , tylko zmieniasz  linię odcięcia.

Edytowane przez booolek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...