Skocz do zawartości
IGNOROWANY

S4 B5 Avant 2001r. S4ntorinblau by Tasior


tasior87

Rekomendowane odpowiedzi

Podejście do tematu super ale dzisiejsze ceny części do naszych B5 powoli zaczynają zabijać. Sprawdzałem ostatnio słynne listwy dolne drzwi, obecnie cena kompletu to ponad 1000 zł; gdzie 6-7 lat temu za swoje zapłaciłem 440 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dzięki dzięki. Staram się jak mogę.

Ceny cenami ale już powoli zaczyna się problem z dostępem do części w ASO. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetna robota Kolego , szacun za profesjonalne podejście do tejże przepięknej S'ki. Oby tak dalej obserwuje co tam dzieje się dalej. Pozwodzenia!!!

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piekna esa:hi: Tak się zastanawiam co ona ma za sterownik pod tylnym fotelem? Wygląda jak ECU:co:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

7 godzin temu, Wandej napisał:

 Tak się zastanawiam co ona ma za sterownik pod tylnym fotelem? Wygląda jak ECU:co:

Jeśli chodzi Ci o ten za fotelem kierownika to faktycznie jest to ECU.

Do pięknej to jeszcze jej trochę brakuje ale staram się systematycznie nad tym działać. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ładna s'ka na bardzo ładnych felgach no i te fotele bajka. Polecam pod fotelik dla Córki dać taką mate która zabespiecza skóre przed brudem, okruchami itp bo Ci co jeźdzą z małymi pasażerami wiedzą coś na ten temat :) Widzę, że to tak jak i u mnie, nie ma miejsca na tanie zakienniki "aby dojeździć" tylko wszystko robione raz a porządnie ! Długo szukałeś tej konkretnej sztuki czy po prostu sie trafiła ? A jak się sprawdza ta powłoka na felgach? Jak z jej trwałością? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, tasior87 napisał:

 

Jeśli chodzi Ci o ten za fotelem kierownika to faktycznie jest to ECU.

Do pięknej to jeszcze jej trochę brakuje ale staram się systematycznie nad tym działać. 

Esy tak miały czy to jakaś przeróbka?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nieźle... nie wygląda na oryginał 

Auto super, podejście właściciela też

Edytowane przez misiek95
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Sebalbn napisał:

Polecam pod fotelik dla Córki dać taką mate która zabespiecza skóre przed brudem, okruchami itp bo Ci co jeźdzą z małymi pasażerami wiedzą coś na ten temat 

Jest i mata. Była kupiona wraz z fotelikiem. Jeszcze tego samego dnia pod nim wylądowała. Trzeba jakoś zadbać o skórę :)

2 godziny temu, Sebalbn napisał:

Długo szukałeś tej konkretnej sztuki czy po prostu sie trafiła ? A jak się sprawdza ta powłoka na felgach? Jak z jej trwałością

Oj długo, myślę że z 1,5 roku. Za wiele ich nie ma w Pl. Większość wiszących na portalach to łupy od handlarzy. Trzeba mieć cierpliwość żeby znaleźć coś bezwypadkowego w dobrym stanie i z fajnym wyposażeniem. 

Jeśli chodzi o powłokę to nadal widać, że znajduje się na felgach, a same felgi są nadal czyste. Tak naprawdę to auto więcej stoi niż jeździ więc trochę mało miarodajna jest ta moja ocena. 

Godzinę temu, Wandej napisał:

Esy tak miały czy to jakaś przeróbka?

Eski tak mają.

 

36 minut temu, misiek95 napisał:

Nieźle... nie wygląda na oryginał 

Auto super, podejście właściciela też

Co nie wygląda na oryginał?

Edytowane przez tasior87
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, tasior87 napisał:

Co nie wygląda na oryginał?

Sterownik silnika pod kanapą. Po za tym wygląda jak by miał jedną szeroką wtyczke zamiast dwóch i jakiś nietypowy kształt. Jeżeli to oryginał to jestem w ciężkim szoku:whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, staniek napisał:

A nie jest to przypadkiem sterownik ABS/ESP?

 

 

Teraz się przejrzałem dokładniej i jest tak jak pisze kolega wyżej ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłem małe rozeznanie w poszukiwaniu wycieków. Obstawiałem uszczelki dekli. Winowajcami okazały się broki. Cytując klasyka Nasi już tu byli. Włożone były jakieś zamienniki. Szybka akcja, zamówione ori i wklejone na Dirko od elringa. 

b0bce91429ab5b1amed.jpg

8c2ac479a7b46d0amed.jpg

ab371bfbe983d2ddmed.jpg

81c575a50af284b4med.jpg

Edytowane przez tasior87
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do A6 2.4 kiedyś musiałem kupić zamienniki to była porażka. To nie była guma tylko farba a paski trzymające cześć w gnieździe były tylko namalowane. Dobrze zrobiłeś kupując ori:thumbup1: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 8.02.2019 o 15:03, misiek95 napisał:

Sterownik silnika pod kanapą. Po za tym wygląda jak by miał jedną szeroką wtyczke zamiast dwóch i jakiś nietypowy kształt. Jeżeli to oryginał to jestem w ciężkim szoku:whistling:

Też to mam w esce. Ale nie jestem pewny czy to ecu. myslalem ze to sterownik esp .co jest w podszybiu? Ale się wyrwalem widzę że już było wczesniej. ?

 

Edytowane przez przemo2.4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Frond Side napisał:

Do A6 2.4 kiedyś musiałem kupić zamienniki to była porażka. To nie była guma tylko farba a paski trzymające cześć w gnieździe były tylko namalowane. Dobrze zrobiłeś kupując ori:thumbup1: 

Może właśnie przez brak tej gumy zamienniki nie trzymają wymiarów i przepuszczaja olej. Nie ma co dziadować 45 zyla za szt. to żaden wydatek. 

 

30 minut temu, przemo2.4 napisał:

Też to mam w esce. Ale nie jestem pewny czy to ecu. myslalem ze to sterownik esp .co jest w podszybiu? Ale się wyrwalem widzę że już było wczesniej. ?

 

Trochę z góry założyłem że to ecu sądząc że pod maską nie ma na niego miejsca. Puszki w podszybiu jeszcze nie otwierałem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie cuduj z zadnymi adapterami do tych zacisków, bez sensu sprawa

p&p do tych zacisków podchodzą przednie tarcze 360mm z RS4 B5

chyba że chcesz dac tarcze 360mm z A8 D3 wówczas musisz dac piasty z A6 C6

Edytowane przez Dev
  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie to myślałem o tych z a8 d3 360x34. 

Też nie jestem zwolennikiem takich patentów ale wszyscy tak robią i jakoś się to sprawuje.

O widzisz. Aż dziwne, że nikt nie zmienia piast na te z C6 skoro siada ta tarcza idealnie ? 

Edytowane przez tasior87
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Pana Wojtasa. 

Do kosy to jeszcze trochę brakuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...