A4 B8 odradzam
1 1

11 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Odradzam

1.jpg.png

2.jpg

Edytowane przez 511matys115

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A później skąd są auta z tak niskimi przebiegami w dieslu, skoro to więcej czasu spędziło na warsztatach niż na drogach :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Facet nie pisze ze bezwypadkowy tylko  że bez uszkodzeń.Co tam szkody,wszystko jest naprawione,wypas pasuje i zaraz go ktoś łyknie.To właśnie auto na Polskę!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Napisano (edytowane)

A najlepiej z tego wszystkiego wygląda dopisek do raportu

"ASDIRECT Sp. Zo.o. nie ponosi odpowiedzialności za treść danych zawartych w raportach. Treść taka może być niepełna lub niezgodna ze stanem faktycznym."

i ktoś tu wiesza psy na handlarzach używanych samochodów, firma bierze kasę za coś czego sama nie jest pewna, a wręcz twierdzą że może to być niezgodne z prawdą, a ludzie traktują to jak prawdę objawioną i latają z tymi rewelacjami po facebookach i forach, a potem zdziwienie że powoli ciężko się doprosić o podanie numeru nadwozia.

Na marginesie te cztery szkody/wpisy mogły być równie dobrze jedną szkodą i kolejnymi wycenami.

Edytowane przez Maciek.Z

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

WItaj bardzo dobrze ze sprawdziles to auto .Ja stoje przed zakupem audi gdybym sie na taka mine wpakowal odrazu gosc idzie pod sąd.Jak mozna auto powypadkowe sprzedawac jako dobre .Skurwy..yn.Prosze powiedz gdzie najlepiej sprawdzac auto przed zakupem ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    4 godziny temu, matrinio1 napisał:

WItaj bardzo dobrze ze sprawdziles to auto .Ja stoje przed zakupem audi gdybym sie na taka mine wpakowal odrazu gosc idzie pod sąd.Jak mozna auto powypadkowe sprzedawac jako dobre .Skurwy..yn.Prosze powiedz gdzie najlepiej sprawdzac auto przed zakupem ?

najlepiej w serwisie audi po numerze vin

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Napisano (edytowane)
    5 godzin temu, matrinio1 napisał:

Ładnie to tak tylko się mówi. I nie idzie pod sąd tylko się z nim sądzisz. Za dużo emocji, za dużo emocji...

Edytowane przez PatrickU

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Przynajmniej wesoło na forum 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    W dniu 16.04.2018 o 17:05, 511matys115 napisał:

Witam

Masakra a a ja myśle na tym autem :

https://www.otomoto.pl/oferta/audi-a4-2-0tdi-190km2xs-linequattroledy-ID6A09dL.html a czy ktoś może mi powiedzieć czy tutaj jest audio sound system z suboferem w bagażniku?

IMG-20180509-WA0000001.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    29 minut temu, Kaiserman napisał:

Masakra a a ja myśle na tym autem :

https://www.otomoto.pl/oferta/audi-a4-2-0tdi-190km2xs-linequattroledy-ID6A09dL.html a czy ktoś może mi powiedzieć czy tutaj jest audio sound system z suboferem w bagażniku?

IMG-20180509-WA0000001.jpg

Walone i stało kupę czasu zamiast jeździć lub przebieg cofany. Co prawdziwe, ustal na miejscu, ale znając życie handlarz, ktory nie pisze drukowanymi "bezwypadkowy" ma coś za uszami :)

Muszę chyba w swojej, ktora sprzedaje cofnac przebieg tak o 100k, bo na tle takich "ideałów" naprawde ciezko sie przebic :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dziękuję za trafną uwagę a może ktoś coś jeszcze o tym powie sprzedaje facet starszy trochę nie rozgarnięty bo ja mu że szukam zawieszenie s line 1bv a on że to normalne zawieszenie bardzo miekkie, i nie sline  ale dla mnie on nisko siedzi  a poprosiłem kody to co innego ma 1bv.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi