Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] Amortyzatory i sprężyny - czy będą pasowały ?


Tomek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam pytanko czy amortyzatory i sprężyny z wersji po liftowej (2000) będą pasowały do wersji przed liftowej (1997)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam pytanko czy amortyzatory i sprężyny z wersji po liftowej (2000) będą pasowały do wersji przed liftowej (1997)

To zależy jaka wersja zawieszenia, ale raczej tak.

Napisz dokładnie od jakiego ewentualnie modelu to wtedy łatwiej będzie ustalić :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podepnę się pod wątek.

Bilstein ma dwa numery katalogowe amortyzatorów do A4 Avant.

Do 01.99 i od 02.99 do 2001.

Mocowania te same.

Moje pytanie czy ktoś wie czym się różnią te amortyzatory? (siły tłumienia?), bo musze zmienic Bilsteiny właśnie (jeden ma 50% siły tłumienia drugiego....i chyba już Bilsteinom podziękuję), ale chciałbym wiedzieć czy nie warto kupić te od modelu po lifcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie podłącze się pod temat :wink4:

Pękła mi sprężyna z tyłu mam 1be napęd quattro, nadwozie avant czyli używki nie do dostania praktycznie, bo wiadomo sprawa jest pilna, mam zamiar kupic amorki i springi na tył od 1ba bo łatwiej dostać. Na allegro są takie 1ba quattro avant 2.5tdi 99-01, z tego co tu piszecie rocznik podejdzie (mój 98), silnik wydaje mi sie że ma znaczenie przy przednim zawiasie, ale niech mnie ktoś oświeci żebym na darmo nie kupował czy to napewno podpasuje. :mysli:

Jakby ktoś widział na forum że ktoś ma do sprzedania 1be cały zawias lub springi to dajcie znac, dział sprzedam przegladam codziennie. Z góry dzięki :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...