Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Zmiana głośników na bose w a4 b5


Qbatt

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, 

W związku z tym, że obecne głośniki kwalifikują się do wymiany zastanawiam się nad zestawem bose. Mam a4 b5 2000 r avant. Z tego co sprawdziłem w bagażniku brak subwoofera wiec obstawiam, że posiadam podstawową wersję nagłośnienia. Pytanie wiec czy to będzie coś w stylu plag and play czyli podpinam zakupiony zestaw bose i wszystko śmiga? Co musiał bym zrobić aby ten zestaw działa u mnie poprawie. Jeśli podałem za mało informacji dopiszę.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej. Kupujesz cały zestaw, czyli głośniki drzwi przód i tweetery, głośniki drzwi tył, subwoofer, zmieniarka (jak nie masz,i jeżeli jest potrzebna), wzmacniacz i radio(nie wiem jakie posiadasz a nawet ori są programowane pod bose . Pewnie można to zmienić w ori ale niech wypowie się ktoś kto to ogarnia ;) ) i powinno hulać. Ewentualnie pomyśl jeszcze nad zmiana przewodów sygnałowych.  Generalnie sprawdź cały zestaw przed zakupem, często głośniki są zajechane. Sam szukam do przednich drzwi i ciężko jest... . Może pomyśl nad inna rozbudową audio, bose w b5 ma już  20lat ;) . Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...