Nowicjusz - wątek powitalny

Hugo

Spoiler

Mam pytanie po wymianie sprzęgła kapletnego nie chcą mi wchodzić biegi, znaczy wejdą od (1-5) z ciężkim oporem A wsteczny nie wejdzie. Na zgaszonym normalnie wchodzą. Wymieniłem również pompke odpowieczalem parę razy i dalej nic . Pomóżcie!!!

*Trzeba czytać do czego dany dział jest: "Nowicjusz - Jesteś nowy na forum? Tutaj możesz się z nami przywitać."

• Odpowiedzi 415.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

• Cuber

• PABLO

• wrclaguna

• Wihajster

19996

Top użytkownicy w tym temacie

Cześć wszystkim :)

Mam na imię Piotrek, jestem z Gliwic. Od ponad miesiąca jestem posiadaczem Audi A4 B6 Avant 1.9 tdi AVF z 2004 roku.

Co do auta mam wiele planów i mam nadzieję, że dzięki obecności na forum uda mi się je zrealizować!

Witam Wszystkich.

Spoiler

A4 B8 2013 2,0 TFSI Szukam porad elektrycznych/elektronicznych (najlepiej w Bydgoszczy, Kujawsko-pomorskim) związanych z doprowadzeniem auta do używalności w Pl (auto sprowadzone z USA)

Bez tytułu.jpg

Zapraszam tu ->Regulamin. Tu się tylko witamy. Proszę uzupełnić profil.

A4 B6 AVF 1.9 TDI QUATTRO

Snapchat-248116504.jpg

Edytowane przez LeeYoo

Witam,

Spoiler

muszę wymienić czujnik temperatury silnika i nie wiem ilu pinowy mam kupić? dwu,czy cztero?
Silnik 2.0 alt

Zapraszam tu ->Regulamin. Tu się tylko witamy.

Witam forumowiczów! Po rozstaniu się z 90 B3 czas na coś nowszego. Poszukiwania pełną parą B6/B7 1.8T. Tychy pozdrawiają!

Witam wszystkich forumowiczów!

Cieszę się, że mogłem dołączyć do A4-klub.pl

Moje A4:

- B5 1,6 ADP LPG

- B6 1,8T AVJ LPG

POZDRAWIAM !!!

• Pomoc techniczna 1

Witam wszystkich

Spoiler

mam dylemat wysiadłmi silnik audi 1.8 t 150 koni i chciałbym zamienić na 190 powiedzie ile zachodu z taką zamianą  i czy będzie osprzęt pasował  i komputer

Zapraszam tu ->Regulamin. Tu się tylko witamy.

Powitac wszystkich, mam na imie Mateusz, woj. Slaskie. Mam nadzieje ze znajde w tym miejscu odpowiedzi na wszystkie nurtujace mnie pytania. Pozdrawiam

Witam wszystkich klubowiczów. Mam nadzieję, że znajdę odpowiedzi na wszystkie nurtujące mnie pytania. Pozdro

Witam! Jestem młodym mechanikiem oraz za niedługo kierowcą

Spoiler

, pomagam pewnej osobie z mojej rodziny przy aucie a dokładnie Audi a4 b5 w dieslu 1.9 TDI  150 KM z przebiegiem ok. 210tys(  Przypominam że ja dopiero się uczę więć proooszę nie wypominać błędów które napisze )  Przedni napęd oczywiście oraz Manual :D

Wpadliśmy na pomysł małej przeróbki naszej ,, Aczy' , planujemy zrobić 6 biegową skrzynie prawdopodobnie z silnikiem 2,5 ale nie stety nie wiem czy diesel czy benzyna ale wydaje mi się że Benzyna . I do tego ChipTiuning na 180 KM (Aktualnie 150KM) .

Czy ktoś jest w stanie mi poradzić co i jak mniej więcej , co do tego jeszcze wypadało by zmienić.  A i oczywiście z przednim napędem bez Quattro . Koszty też były by mile widziane nie drogo oczywiście haha :D Z góry dziękuje :D