Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Części na giełdach


Rajmondo

Rekomendowane odpowiedzi

Bywacie często na giełdach motoryzacyjnych? Często spotyka się oferty sprzedaży tylnych lamp do A4 (B5) po drugim lifcie? Od dłuższego czasu przeglądam oferty na Allegro, Świstaku i eBay.pl, ale nie ma ofert sprzedaży tych lamp. Dziwi mnie to bardzo.

Chyba nie będę miał innego wyboru jak pojechać do Gliwic na giełdę, ale teraz mam wątpliwości, czy tam też nie będzie problemu z ich dostępnością. Ile powinny kosztować takie lampy wraz z wkładami?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie w Lubinie jest dosc spora gielda samochodowa oraz z czesciami (popularna) lampy po 2 lifcie dosc latwo kupic wraz z wkladami ale koszt nie jest maly :confused: ja do swojej A4 kupilem jedna lampe na allegro bez wkladu oczywiscie 2 lift potem na gieldzie dokupilem do niej wklad , pozniej znow na allegro kupilem cala kompletna druga lampe koszt cale kompletu wyniosl mnie cos okolo 400zl :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

400zł, ale za oryginalne czy zamienniki? Na allegro są tylko nówki bez wkładów i to zamienniki:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

400zł, ale za oryginalne czy zamienniki? Na allegro są tylko nówki bez wkładów i to zamienniki:(

Oczywiscie ori. uzywki :wink: nigdy podróby :exclaim:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś wie jak wygląda sytuacja na giełdzie w Gliwicach? Można tam bez problemów kupić te lampy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś wie jak wygląda sytuacja na giełdzie w Gliwicach? Można tam bez problemów kupić te lampy?

ostatnio będąc się natknąłem na tak owe ..więc jedź i sprawdź :) ceny nie pamiętam ale nie była ogromna bo jej nie zapamiętąłem.. utkwiły mi tylko felgi UŻYWKI do A8 za 8800 zł :rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

talib1990 napisał/a:

utkwiły mi tylko felgi UŻYWKI do A8 za 8800 zł

ale chyba z samochodem :rotfl:

oj nie ale za to z prawie łysymi oponkami ..masakra ale sie uśmiałem :rotfl::rotfl::rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj nie ale za to z prawie łysymi oponkami ...

No to się wyjaśniło - tak wysoka cena spowodowana jest oponami :rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...