Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Otwieranie szyb z pilota


scubi206

Rekomendowane odpowiedzi

W B6 działało domykanie i otwieranie szyb pilotem po dłuższym przytrzymaniu przycisku. Niestety w mojej B8 lift działa tylko domykanie :angry:

Wie ktoś jak to ustawić żeby aktywować również otwieranie? Patrzyłem w VCDS i nie mam opcji jak w tym filmie: 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podepnę się pod temat, u kolegi w q7 jest odwrotnie. Szyby się opuszczą ale nie chcą podnieść.  Z kluczyka działa w obie strony.  Ktoś się spotkał wcześniej z czymś takim? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego, mam b8 przed lift i u mnie takie rzeczy ustawiam w mmi. Wchodzę w car i wybieram szyby. Jedli nie masz takiej opcji to moze trzeba pogrzebać w zielonym menu


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołączę się :D Jest jakaś opcja na zakodowanie szyb tak, żeby się automatycznie zamykały po zamknięciu samochodu z kluczyka? Nie chodzi mi o zamykanie szyb podczas trzymania wciśniętego przycisku zamykania tylko o jego jednorazowe kliknięcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, MikeP79 napisał:

Kolego, mam b8 przed lift i u mnie takie rzeczy ustawiam w mmi. Wchodzę w car i wybieram szyby. Jedli nie masz takiej opcji to moze trzeba pogrzebać w zielonym menu


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Faktycznie kolego wszystko już uruchomione w MMi. Działa zamykanie i otwieranie z pilota :banan: Dzięki :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam inny problem,  odłączyłem dziś aku I po podłączeniu nie działa otwieranie ani zamykanie szyb z pilota. W mmi jest wszystko zaznaczone tak jak było wcześniej. Przed odłączeniem aku wszystko działało.  Próbowałem z trzymaniem szyb w dolnej i górnej granicy przyciskiem ale nie słyszę żadnego kliknięcia i nie działa dalej. Nie wiem co jest grane. Dodam że to b8 wy allroad 2010 tfsi, nie mam kabla diagnostycznego, nie mogę włączyć zielonego menu w mmi... proszę o pomoc,  z góry dziękuję

Edytowane przez Maryo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Maryo napisał:

A ja mam inny problem,  odłączyłem dziś aku I po podłączeniu nie działa otwieranie ani zamykanie szyb z pilota. W mmi jest wszystko zaznaczone tak jak było wcześniej. Przed odłączeniem aku wszystko działało.  Próbowałem z trzymaniem szyb w dolnej i górnej granicy przyciskiem ale nie słyszę żadnego kliknięcia i nie działa dalej. Nie wiem co jest grane. Dodam że to b8 wy allroad 2010 tfsi, nie mam kabla diagnostycznego, nie mogę włączyć zielonego menu w mmi... proszę o pomoc,  z góry dziękuję

Robiłeś to na zapłonie albo odpalonym silniku? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdzałeś ustawienia w MMI czy tylko wiesz, że jest jak należy bo nie zmieniałeś. 

Otwieranie i zamykanie  zamka centr.  z pilota działa normalnie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Muskel1 napisał:

Sprawdzałeś ustawienia w MMI czy tylko wiesz, że jest jak należy bo nie zmieniałeś. 

Otwieranie i zamykanie  zamka centr.  z pilota działa normalnie?

Sprawdzałem, wszystko w Windows mam na on, no chyba że ma być of...Otwieranie i zamykanie działa normalnie,  tak samo otwieranie pilotem bagażnika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 3.09.2020 o 10:26, Maryo napisał:

Sprawdzałem, wszystko w Windows mam na on, no chyba że ma być of...Otwieranie i zamykanie działa normalnie,  tak samo otwieranie pilotem bagażnika

 Dziś doszedł kabel. Podłączyłem pod vcds, nigdzie nie mam opcji żeby zaznaczyć okna,  wchodzę w moduł komfortu 46 i nie mam tam takich rzeczy jak na filmikach na yt pokazują... ktoś coś? Dzięki

20200908_185856.jpg

20200908_185917.jpg

20200908_185926.jpg

20200908_185905.jpg

20200908_185911.jpg

20200908_184652.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Działa.  Zmieniłem baterię w pilocie i działa! ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...