Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B6 swiecące przednie kierunki jak w USA


a4avant

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktos wie jak przerobic przednia lampe zeby swiecila sie tak jak wersje amerykanskie(tzn.kierunki w lampie swieca sie swiatlem ciągłymod razu po przekreceniu stacyjki, )?

Chcesz takie coś zrobić w swojej Audi?

Poza tym to jest chyba wbrew przepisom :question:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Amerykance jezdza z tym po polskich drogach i jest OK a mnie sie to podoba i autko jest bardziej widoczne.

[ Dodano: 11-03-2007, 14:36 ]

A da sie jakos zamontowac swiatla do jazdy dziennej w B6 z xenonami?

2005_Accord_HID_Kit_Install.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kiedys zatrzymala mnie policja za jazde na obrysowkach (same obrysowki, bez swiatel mijania ale byl to letni dzien) i chcieli zabrac dowod do czasu przerobienia lamp na europejskie (amerykanska wersja Dodge'a Grand Caravan). nie wiem jak jest teraz bo widze wiele amerykancow na obrysowkach, nawet kilka aut ma czerwone kierunki z tylu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chcieli zabrac dowod do czasu przerobienia lamp na europejskie (amerykanska wersja Dodge'a Grand Caravan). nie wiem jak jest teraz bo widze wiele amerykancow na obrysowkach, nawet kilka aut ma czerwone kierunki z tylu :)

Przepisy się nie zmieniły, teraz jak jest więcej aut w wersji USA to nie są w stanie wszystkich sprawdzać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi również się to podoba i zastanawiam się czy nie ma czasem żarówek 5/21w tylko najlepiej srebrnych świecących na pomarańczowo lub pomarańczowych ja mam postojówki w kierunkach białe mi się podoba, ale teraz zamierzam zmieniać lampy i zastanawiam się nad takimi pomarańczowymi postojówkami w kierunkach. :a4fan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej. w mojej a4 mam tak zrobione ale zrobil to poprzedni wl. i moze to kozacko wyglada ale przy zmianie lamp bede to likwidowal -mialem kilka ciezkich sytulacji na drogach nie z policja a z wyjezdzajacymi samochodami z boku, te swiecace sie kierunki niektorych kierowcow( niedzielnych) zmylaja. :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

mam u siebie takie kierunki bo to ver. USA maja z boku wstawki pomarańczowe nie tak jak europejskie jednolite białe, ale ja je przerabiałem w druga stronę by nie świeciły w sposób ciągły. Trochę dziwnie to przy Audi wyglądało! Chętnie je wymienię na białe od lamp soczewkowych jak znajdzie się ktoś chętny, są to kier. firmy bosch 98r.

:lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestem diagnosta i powiem tak

3/4 amerykańców nie powinno jeździć po drogach...

po pierwsze za obrysowki

po drugie za czerwone kierunkowskazy (tez te co swieca sie caly czas i mrugaja tylko w chwili wlaczenia kierunku)

po trzecie jesli chodzi o kabriolety to zadko sie zdaza zeby amercar mial za zaglowkami pałąk...

diagnosci jednak nie czepiaja sie tak wszystkiego... gdyby badania techniczne wygladaly tak jak mowa o tym w dziennikach ustaw to uwierzcie ze nie bylo by korkow na drogach... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To zrobimy tak :- te boczne kierunki USA,

- ringi ,

- ledy ,

- neony :gwizdanie:

i wszyscy zagramy w Filmie "Swietliki" :polew:

Jestem na nie :thumbdown: nie podoba mi się :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...