Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Problem z resetem inspekcji serwisowej


ulysses

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,
mam pytanie w sprawie inspekcji olejowej. Dzisiaj wymieniłem sobie olej wraz z filtrami i chciałem sobie zresetować powiadomienie o kolejnej wymianie, ale ustawiając w Vcds wartości na kanałach (zgodnie z instrukcją znalezioną w internecie) niestety dane wartości nie zapisywały się, czyli np kanał 02- wartość miałem 0 zmieniłem na 1, testuj, zapisz i odczytując znowu kanał 02 dalej wartość była 0, i tak na wszystkich kanałach. Miał ktoś taki sam problem i opanował sytuacje ?

z góry dziękuje za odpowiedzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu masz opis, sprawdź co robisz źle. Jeśli chcesz mieć zamiast ll standardowy interwał 15kkm lub 365 dni to zrób reset przyciskami w liczniku. Jeśli chcesz zmienić interwał np na 10kkm to zmień wartości w grupie 42 i 43.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W takim razie chyba dobrze zrobilem bo pisze servce in - - - km - - - days

A w tym temacie pisze ze trzeba zrobić  ok. 500km zeby pokazalo wskazania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie stresuj się zrób kilkaset kilometrów a na liczniku pojawi się wartość

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może podłączę się do tematu bo ja autem jeżdżę od września i wciskając "kluczyk" pod zegarami nie pokazuje mi inspekcji ile jeszcze zostało do przejechania km do wymiany oleju, tydzień temu olej wymieniłem i chciałem skasować sobie inspekcję tylko nie mam co skasować bo pokazują się tylko kreseczki "----" ktoś mi powie o co chodzi ? czy to jakoś trzeba odblokować gdzieś żeby pokazywało w sumie to śmieszne bo w dużo starszych samochodach to pokazuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...