Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wymiana skrzyni


Robert Romaniuk Roman

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Mam a4 b6 1.8T BEX Q. Problem jest taki, że skrzynia jest strasznie krótka, moje pytanie brzmi czy podejdzie p&p skrzynia z 2.0TFSI o oznaczeniu GVE. Wiem że potrzeba również by było wymienić dyfer z tyłu ale poza tym czy półosie podejdą bez problemu, wał itd

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Robert Romaniuk Roman napisał:

Witam,

Mam a4 b6 1.8T BEX Q. Problem jest taki, że skrzynia jest strasznie krótka, moje pytanie brzmi czy podejdzie p&p skrzynia z 2.0TFSI o oznaczeniu GVE. Wiem że potrzeba również by było wymienić dyfer z tyłu ale poza tym czy półosie podejdą bez problemu, wał itd

 

robiłem swap quattro do mojej b7 1.8t i włożyłem zestaw z 2tfsi. Skrzynia Gve pasuję bez problemów. Ma długie biegi i fajnie się jeździ. Półosie zostały moje z oski. Co do wału to się nie wypowiem bo miałem cały zestaw, ale myślę żę też będzie do wymiany. Ty masz b6 ale myślę że to jest to samo wszystko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Robert Romaniuk Roman napisał:

kolego a jaki miałeś dystans pomiędzy skrzynia i silnikiem? tylko taką blachę ?

 

Tylko blachę. Dystans 0.5 mm jak się nie mylę z  szerokością   idzie wtedy  jak sprzęgło dajesz większe. Przy twoim sprzęgle   228mm  nie trzeba i  tylko cienka blacha idzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 24.04.2018 o 21:18, Robert Romaniuk Roman napisał:

kolego miałbyś mi jak sprawdzić długość od flanszy skrzyni do flanszy dyfra??

 

Jutro będę na  kanale to postaram się to zrobić. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich,

Pozwólcie, podpiąć sie do tematu wymiany skrzyni...  muszę skorzystać z Waszej wiedzy ;)

Skrzynie o jakim oznaczeniu będą pasować do a4 b6 1.8t AVJ jeżeli nie uda mi się znaleźć takiej jaka jest obecnie zamontowana oznaczona kodem ENN?

Dzięki za każdą odpowieź.

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, zero napisał:

Witam wszystkich,

Pozwólcie, podpiąć sie do tematu wymiany skrzyni...  muszę skorzystać z Waszej wiedzy ;)

Skrzynie o jakim oznaczeniu będą pasować do a4 b6 1.8t AVJ jeżeli nie uda mi się znaleźć takiej jaka jest obecnie zamontowana oznaczona kodem ENN?

Dzięki za każdą odpowieź.

Pozdr

Będą pasować ( FPS, FTW, GBN, GFU, HFB)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...