Skocz do zawartości
IGNOROWANY

klimatyzacja działa kilka sekund.


Bocian94

Rekomendowane odpowiedzi

Hej. Pacjent to A4b6 1.9 tdi 131 km. 2004 rok AVF.   W klimatyzacji problem polega na tym, że  klima działa ( chłodzi mocno jakieś -5oC na kratkach ) ale po kilku sekundach czasem minucie wyłączy sie ( ale przycisk econ sie nie zaswieci) czuć ze leci cieplejsze powietrze i po minucie odpala sie na nowo... i tak ciagle... ( ostatnio wymieniłem dysze dławiąca i osuszacz oraz nabilem 500g czynnika.) efekt ? tak samo jak wczesniej... co to moze byc ? czujnik ciśnienia ? brudna chłodnica ?

Edytowane przez Bocian94
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zawór w kompresorze ? czy jakis inny  ?  Myślałem jeszcze o czujniku ciśnienia ?

Edytowane przez Bocian94
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

można sie jakos do tego dobrac w latwy sposób ? wymiana wymusza ponowne nabicie układu ? Zauwazylem jedna zaleznosc. Czy wiatrak od chlodnicy powinien sie krecic caly czas na wlaczanej klimatyzacji ? u mnie co jakis czas sie wylacza... i mam wrazenie ze to oddzialuje wlasnie na wianie cieplejszym powietrzem w klimatyzacji

 

Edytowane przez Bocian94
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odcina Ci klime bo masz ujemna temperature na kratkach. Jaka dysze wlozyles? W sensie jakiego koloru. Zrob podstawowe screeny blokow pomiarowych z klimatronica bloki 001, 002, 009, 010, 027 i 028 na postoju po nocy bez odpalania silnika i to samo podczas pracy silnika klimatronic ustawiony na LO wianie przez kratki i nawiew na maxa. Jak sie zdarzy ze klima sie wylaczy to mozesz to tez uchwycic na screenach.

No chyba ze juz temat ogarniety bo kilka dni minęło od Twojego postu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...