Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Interfejsu nie wykryto


mnizin

Rekomendowane odpowiedzi

Witam , zakupiłem w chinach kabelek hex-v2 vcds 17.8.1 . problem jest od samego początku nie łączy się wyskakuje komunikat interface nie wykryto . Pytanie kabelek jest uwalony czy ja coś robię nie tak ?

interface.PNG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A skopiowałeś pliki (VCDS Loader i ftd2xx.dll) z płytki do folderu Ross-Tech> VCDS-AKP przed uruchomieniem programu?

 

Jeśli nie, to dla pewności odinstaluj vcds i usuń folder Ross-Tech z dysku C i zacznij od początku.

po instalacji w końcowym okienku odznacz (uruchom vcds) i zamknij okienko, usuń skrót vcds z pulpitu, skopiuj z płytki te dwa pliki które opisałem wyżej i wklej je do folderu ( dysk C/Ross-Tech/VCDS_AKP) Następnie kliknij dwa razy na VCDS Loader ( wyskoczy okienko i tam wszystko potwierdzasz) utworzy się skrót na pulpicie.- Podłączasz kabelek do auta i do komputera włączasz zapłon i uruchamiasz vcds. przeprowadzasz test/ zapisujesz/wchodzisz w okienko (O programie) i tam zobaczysz czy jest aktywowany, jeśli nie to przeprowadz test jeszcze raz i zapisz. Powinno wszystko być OK

Edytowane przez Maro1217
  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak , wszystko zrobilem tak jak w instrukcji . Komunikacja przez usb  , porty com nie odnaleziono ale tu chyba jest poprawnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Maro1217 napisał:

... Następnie kliknij dwa razy na VCDS Loader ( wyskoczy okienko i tam wszystko potwierdzasz) utworzy się skrót na pulpicie

 

Kliknięcie uruchamia od razu program vcds

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy możliwe ze w laptopie będące połączenie wifi uwali kabelek ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Udało się wszystko śmiga , dzięki za pomoc . Jeszcze raz wszystko odinstalowałem i krok po kroku zainstalowałem , jedna różnica - VCDS Loader od razu wysłałem skrut na pulpit i działa . Dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam 

może ktoś ma te 2 pliki do wklejenia VCDS Loader i ftd2xx.dll. ?

zona jak zwykle posprzątała i nie mam już płytki a ja zmieniałem dysk w kompie i musze od nowa zainstalować.

dzięki z góry

ps. wiem ,ze są na necie ale to strach ściągać z tych stron.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podepne się do problemu . Nowsze wersje programu nie widzą interface a wersja z której korzystam 18.9 normalnie widzi tylko że niestety mamę wersji angIMG_20231118_115959.thumb.jpg.66c7b3e943cb83f749bcd5c9e65c46ea.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, xxharryxx napisał(a):

wersja z której korzystam 18.9 normalnie widzi tylko że niestety mamę wersji ang

Często polskie wersje nie działają a z takim angielskim sobie poradzisz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...