Skocz do zawartości
IGNOROWANY

felgi


moodyx

Rekomendowane odpowiedzi

no wreszcie alumfelgi założone jezdzi się ok opony cichutko nie miałem okazji jeszcze po testować parę kilometrów ale w przyszłym tygodniu czwartek wybieram się trochę pojezdzić gdzieś 2000km ,alumy nie są orginalne i zaślepki były niezbyt sobie udało mi sie kupic orginał po lekkiej przeróbce pare plastików trzeba było obciąć w środku bo nie chciały wejść ale jest git,fotki nie są zbyt dobre jak bedzie czas to zrobię nowe!

HPIM0191.jpg

HPIM0192.jpg

HPIM0193.jpg

HPIM0196.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ładnie wyglądają, ja też dzisiaj założyłem felgi a opone mam właśnie dunlop sp sport max zaje fajna!!! fotki w sobotę zapodam! kurczaczki naprawde fajna audiczka :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sorry że nie zapodałem felgi nabyłem na terenie niemiec ebay .de z tej aukcji http://cgi.ebay.de/17-RS-S-Line-Audi-A3-A4-A6-A8-Ford-Galaxy-VW-Bus-T4_W0QQitemZ250098579033QQcategoryZ9888QQssPageNameZWDVWQQrdZ1QQcmdZViewItem

mi udało sie kupic po 109euro za sztukę teraz kosztują 119euro podniesli cenę ,felgi mają dwa roztawy śrub 5-112 5-100 no i zaślepki bez loga audi

orginalne używane zaślepki dokupiłem też na ebay.de cena 40euro

de05_1.jpg

wszystkie inne produkty tej firmy na tej stronie www.gs-wheels.info

www.tuning-chip.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak poznać czy felgi s-line takie jak kupił moodyx są ori? jaka firma je produkuje i gdzie takie oznaczenia powinny sie znajdować? mam takie na oku za dobra kase z tym, że nie wiem czy sa ori czy nie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na nieorginalnych przewaznie pisze na jednym z ramieni ze niesa ori, ale nie na wszystkich :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...