Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Widok kamery cofania


seboss

Rekomendowane odpowiedzi

MMI 3gp, Miałem czujniki parkowania przód + tył i do tego zainstalowałem oryginalny zestaw kamery cofania. Wszystko pięknie działa tylko mam mały problem w jaki sposób ustawić aby po wrzuceniu wstecznego włączał się automatycznie obraz z kamery ? teraz jak wrzucę wsteczny to pojawią się wizualizacja PDC i jest dostępny przycisk do przełączenia na widok kamery, jak go wcisnę to mam widok kamery i opcje przełączenie na wizualizację PDC ...

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak się nie mylę to chyba to tu będzie, robiłem to ale zapomiałem :

 

Adresse 9-> Byte 35-> Bit 4: zmiana z 0 na 1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Bykolo napisał:

Adresse 9-> Byte 35-> Bit 4: zmiana z 0 na 1

zadziałało,  wcześniej nie widziełam Bit 4, dopiero musiłałem przełączyć na LCODE2 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam ten sam problem tyle że w Q5 mmi 3g high org czujniki i kamera 

Jak przeczytałem wasz post to wyłączyłem i włączyłem wizualizacje i na jeden raz kamera zadzialala ale z kolejny raz znowu problem na całym wyświetlaczu jest grafika z czujnikami parkowania i autem 

Gdzie szukać przyczyny 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 24.04.2018 o 23:31, seboss napisał:

MMI 3gp, Miałem czujniki parkowania przód + tył i do tego zainstalowałem oryginalny zestaw kamery cofania. Wszystko pięknie działa tylko mam mały problem w jaki sposób ustawić aby po wrzuceniu wstecznego włączał się automatycznie obraz z kamery ? teraz jak wrzucę wsteczny to pojawią się wizualizacja PDC i jest dostępny przycisk do przełączenia na widok kamery, jak go wcisnę to mam widok kamery i opcje przełączenie na wizualizację PDC ...

Użyłeś takiego zestawu czy musiałeś dołożyć coś jeszcze? Też mam A4 B8 Allroad z czujnikami parkowania przód + tył, ale przydałaby się i kamerka. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Ja nie mam kamery cofania A przy wlączeniu wstecznego pojawia się czarny obraz kamery . Jak wyłączyć opcję kamery żebym miał tylko standardowe wyświetlanie park tronik. A4 b8 lift . 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, kris-07 napisał:

Witam. Ja nie mam kamery cofania A przy wlączeniu wstecznego pojawia się czarny obraz kamery . Jak wyłączyć opcję kamery żebym miał tylko standardowe wyświetlanie park tronik. A4 b8 lift . 

MMI 3G  ADRES sterownik 5F do sprawdzenia kodowanie kamery

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W kodowaniu mam tylko tutaj coś o kamerze . Nic więcej nie ma na temat kamery. A w mce czasami nie trzeba coś zmienić . To po lift jest więc nie mam modułu Pdc

15442720530511285837975.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, wrclaguna napisał:

w green menu sprawdz jeszcze 

Jak cos bedzie to pozniej RESTRAT MMI

Tylko w co tam wejść w tym zielonym menu i co na co przestawić ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 W opcji CAR  INSTLATIONS LIST====  szukaj RVC albo camera

Z pamieci nie pamietam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po montażu kamery cofania mam problem. Po wrzuceniu wstecznego uruchamia się kamera, ale nie wyświetla obrazu, trzeba dodatkowo nacisnąć przycisk GRAFIKA, żeby wyświetlało, wtedy uruchamia się z czujnikami. Zakodowałem tak jak wyżej, czyli Adresse 9-> Byte 35-> Bit 4: zmiana z 0 na 1, ale wtedy co prawda obraz z kamery wyświetla po wrzuceniu wstecznego, ale nie ma czujników i nie da się ich włączyć przyciskiem. Bardzo proszę o pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, chciałbym założyć kamerę cofania do swojego a4 b8 2015r. Radio mam zwykłe (Audi Concert). Czytałem , ze do zwykłego radia tez można założyć kamerkę tylko trzeba COŚ dołożyć dodatkowo.. Możecie mi powiedzieć czy dołożenie kamery jest trudne. Czy będę potrzebował jakiegoś specjalnego softa? Jak to jest? W warsztacie powiedzieli, ze dołożenie kamerki będzie kosztowało 1900zł. Wydaje mi się, ze trochę dużo. Moze by mi sie udało zrobić to samemu? Bedę wdzięczny za wszelkie odpowiedzi i sugestie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, wrclaguna napisał:

do CONCERTA ORI KAMERY nie doloysz

Tylko  dedykowane zestawy

Sorry za offa ale można prosić o kontakt/wiadomość Wrclaguna bo chciałbym zakupić przełączniki ADS 2008 ale chyba nie dochodzą wiadomości.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, lordneos napisał:

Gdzie taki zestaw można kupić? 


Np tu

 

s-l400.jpg
WWW.EBAY.PL

MotorMax Audi Concert Symphony Camera Integration Kit | Vehicle Parts & Accessories, In-Car Technology, GPS & Security, Parking Assistance | eBay!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...