Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Niewidzialna wycieraczka


zyla

Rekomendowane odpowiedzi

Z jakiej firmy polecacie niewidzialną wycieraczkę? Zależy mi,aby trochę poleżała na szybie.

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AUTOLAND jak za takie PLNy to nie ma co narzekać płacisz ok 15pln a butelka starczy ci na rok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gyeon Q2 View Kit - miałem w poprzednim aucie. Po nałożeniu trzymało około pół roku. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wyżej - Gyeon Q2. Mega kropelki, przy niskiej prędkości i bardzo dobra wytrzymałość, spokojnie pół roku poleży. Na bocznych szybach nawet rok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, macie tak, że przy niższych porannych temp (powiedzmy 5st) na szybie z niewidzialną wycieraczką robi się taka jakby powłoka? Wycieraczkami ścieram, schodzi i pojawia się znów - ni to powłoka, ni to jakby mgła na szybie. Ciężko to opisać.
Miałem Rain X nałożony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam podobnie z tym że ja mam marketówe Autolanda, nałożyłem na stronę pasażera przedniej szyby, dla porównania...Egzamin podczas deszczu jakoś tam zdaję ale właśnie tam gdzie jest nałożona, po przejechania wycieraczkami ewidentnie tak jakoś "smuży, mgli"... I zastanawia mnie to czy wszystkie robią taką powłokę widoczną od środka czy to domena tańczysz czy może jednak jakiś błąd w aplikacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli rain-x jest tłusty i ogólnie słaby? Jak go ściągnąć z szyby w takim razie? Polerka? Czy wystarczy przetarciem kiedyś tu wspomnianym środkiem do szyb, używanym do polerowania właśnie?

Przy np. fusso nie ma takiego efektu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odświeżam temat, co aktualnie warto położyć? 

Miałem najprawdopodobniej MAX PROTECT ULTIMATE GLASS COAT, wytrzymało 3 lata pod wycieraczkami, po za nimi nadal mega efekt i szukam czegoś nowego, łatwiejszego w aplikacji. 

Myślę o SOFT99 Ultra Glaco ze względu na prostotę nakładania i cenę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 14.09.2019 o 19:24, rade napisał:

Odświeżam temat, co aktualnie warto położyć? 

Ja polecam Ultra Glaco. Bardzo łatwo się aplikuje, nigdy nie sprawił mi jakichkolwiek problemów z dotarciem, a kładłem już na kilkanaście aut.
Poza tym polecam jeszcze Gtechniq G1.
Tylko pamiętaj dobrze przygotować szybę przed aplikacją. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam Sofft'a.

Na przedniej szybie już ledwo "żyje" , nakładałem 2-3 kwietnia tego roku , przebieg około 12000km od tego czasu. Jednak nie glinowałem szyby przed aplikacja , tylko mycie - glass polish i IPA , do tego kładłem na powietrzu także nieźle wytrzymało.

 Na bocznych szybach jak "nówka".

G1 podobno  lepsza , trzeba jednak pamiętać że kładzie się 2-3 warstwy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja też polecam Ultra Glaco od Soft99, super się dociera bez mazów nawet jak przyschnie lekko. Używałem tej od RRC ale dla mnie to za dużo zabawy z wygrzewaniem itp a efekt tak samo trwały jak na Glaco.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie zwykłe Glaco trzymało zadowalająco 3 miesiące przy katowaniu płynem i wycieraczkami. Podobnym czas miała wycieraczka od RRC po 3 miesiącach cos zbierała albo to "coś" to za mało. Aktualnie mam założone Ultra Glaco i zobaczymy jak z czasem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...