Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Niewidzialna wycieraczka


zyla

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 4.10.2019 o 15:15, Mordeliuss napisał:

U mnie zwykłe Glaco trzymało zadowalająco 3 miesiące przy katowaniu płynem i wycieraczkami. Podobnym czas miała wycieraczka od RRC po 3 miesiącach cos zbierała albo to "coś" to za mało. Aktualnie mam założone Ultra Glaco i zobaczymy jak z czasem :)

 

A "odtykałeś" NW IPĄ ? Pomaga. Umyj szybę i później przetrzyj sztabką mocno nasączoną alkoholem izopropylowym. Ja już 2x myślałem że niewidzialna wycieraczka się "skończyła" :D

Edytowane przez dawson
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, dawson napisał:

 

A "odtykałeś" NW IPĄ ? Pomaga. Umyj szybę i później przetrzyj sztabką mocno nasączoną alkoholem izopropylowym. Ja już 2x myślałem że niewidzialna wycieraczka się "skończyła" :D

Może to jest jakiś pomysł ;) Glacko nie osłabnie pod tą IPĄ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 7.10.2019 o 19:41, dawson napisał:

U mnie odzyskiwała życie :D IPA 20%

Zaciekawiłeś mnie z tym odtykaniem wycieraczki. Hmmm a nie osłabia to jej struktury? Nie żebym się martwił bo jeżeli się nie uda to i tak jest do zmycia ale ciekawi mnie czy IPA nie osłabia aktualnej struktury produktu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Mordeliuss napisał:

Zaciekawiłeś mnie z tym odtykaniem wycieraczki. Hmmm a nie osłabia to jej struktury? Nie żebym się martwił bo jeżeli się nie uda to i tak jest do zmycia ale ciekawi mnie czy IPA nie osłabia aktualnej struktury produktu.

Tego nie wiem bo nie jestem chemikiem, ale u mnie też się to sprawdzało.. Myślałem, że NW już prawie nie ma, a potem cyk IPA ok. 20% i jeszcze żyła trochę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 16.10.2019 o 09:39, Mordeliuss napisał:

Zaciekawiłeś mnie z tym odtykaniem wycieraczki. Hmmm a nie osłabia to jej struktury? Nie żebym się martwił bo jeżeli się nie uda to i tak jest do zmycia ale ciekawi mnie czy IPA nie osłabia aktualnej struktury produktu.

To nie jest mój pomysł :-) dowiedziałem się o tym na YT , na kanałe MX Nowicki (profesjonalny detailer) w odcinku z NW. On tam mówi że najlepiej zrobić to czystą IPĄ ale ja mam tylko 20% , też pomaga.

Edytowane przez dawson
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby potrzebował ktoś wycieraczki z SOFTA99 bądź innej chemii tej marki, zapraszam na PW mam tego sporo w dobrej cenie dla klubowiczów. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...