Skocz do zawartości
IGNOROWANY

2.75 cala 2 tłumiki słaby dźwięk


dawid221

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Chłopaki mianowicie mam cały wydech z kwasówy od samego kata 2.75 cala na 2 tłumikach niestety dźwięk mnie w ogóle nie zadowala jest strasznie plaski nijaki taki jak seria tyle ze 3 razy głośniejszy a chwiałbym uzyskać bardziej basowy dźwięk co byście polecali . wymiana kocowego ? wywalenie środkowego lecz wtedy boje się ze już łeb rozerwie w trasie .

Prosiłbym o jakieś propozycje .

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 30.04.2018 o 23:28, dawid221 napisał:

Witam

Chłopaki mianowicie mam cały wydech z kwasówy od samego kata 2.75 cala na 2 tłumikach niestety dźwięk mnie w ogóle nie zadowala jest strasznie plaski nijaki taki jak seria tyle ze 3 razy głośniejszy a chwiałbym uzyskać bardziej basowy dźwięk co byście polecali . wymiana kocowego ? wywalenie środkowego lecz wtedy boje się ze już łeb rozerwie w trasie .

Prosiłbym o jakieś propozycje .

 

po co taki duzy wydech ,2,5 " ogarnie spokojnie 400 koni ,ty masz 500 + ?  

napisz jakie masz tlumiki ?

proponuje tobie wykonac sobie wydech 2,5"  downpipe zostawic te 2,75 " do tego dwa tlumiki srodkowy zdławiony i koncowy z jedna pustą komorą ta pusta komora wydobedzie ,delikatny basik ,ale powoduje ona też ze uklad staje sie glosniejszy ,niż w przypadku gdy nie ma takiej komory ,niestety coś za coś ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, bartez80 napisał:

po co taki duzy wydech ,2,5 " ogarnie spokojnie 400 koni ,ty masz 500 + ?  

napisz jakie masz tlumiki ?

proponuje tobie wykonac sobie wydech 2,5"  downpipe zostawic te 2,75 " do tego dwa tlumiki srodkowy zdławiony i koncowy z jedna pustą komorą ta pusta komora wydobedzie ,delikatny basik ,ale powoduje ona też ze uklad staje sie glosniejszy ,niż w przypadku gdy nie ma takiej komory ,niestety coś za coś ....

wiec tak wydech robiony był jeszcze przez Niemca 

tłumiki nie mam pojęcia jedyne co na nich jest to ten numer ale nic w internecie na ich temat nic nie znalazłem IMG_0573.JPG

 

Edytowane przez dawid221
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...