Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Ori xenon + spryskiwacze


piottrrek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Chciałbym przełożyć do swojej a4 (99r lift) oryginalne xenony + założyć oryginalny zderzak ze spryskiwaczami. Z lampami nie ma problemu, przekładam podpinam i tyle. Jak ma się sprawa ze spryskami? Czy w oyginalnych wersjach są 2 zbiorniczki, czy jest po prostu jeden z dwiema pompkami (jedna na szybę, druga na lampy) ? Może jest po prostu większy ? Zastanawiam się jak to podłączyć, bo te przewody są dość grube i podejrzewam, że jeżeli spryski lamp będą uruchamiały się razem z szybą to nie zdążę płynu do zbiorniczka dolewać... Są jakieś sposoby, żeby opóźnić spryskiwanie reflektorów, czy najlepiej po prosu wyciągnąć gdzieś przełącznik do przerywania obwodu wewnątrz auta? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli masz zbiornik 4,5 l to jest tam takie miejsce w którym możesz wywiercić dziurę i wsadzić pompkę na lampy. Tak jak piszesz, jeśli podepniesz pod pompkę szyby to chwila moment i zbiornik pusty. Ja poszedłem po najmniejszej linii oporu i zamontowałem sobie pstryczek w schowku w osłonie pod kierownicą, nie widać a kiedy trzeba można uruchomić 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...