Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Nowicjusz - wątek powitalny


Hugo

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 415.9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Cuber

    29931

  • PABLO

    22468

  • wrclaguna

    21717

  • Wihajster

    19996

Top użytkownicy w tym temacie

Witam klubowiczów ,

Spoiler

mam pytanie odnośnie silnika o oznaczeniu bex czy nada sie on do audi a4 b5 1.8T sedan rok 1996 o oznaczeniu AEB ? Z góry dziękuję

*Trzeba czytać do czego dany dział jest: "Nowicjusz - Jesteś nowy na forum? Tutaj możesz się z nami przywitać."
Zapraszam tu ->Regulamin. Tu się tylko witamy.
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym się ze wszystkimi serdecznie przywitać.

Mam na imię Artur i mieszkam w woj. lubelskim

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Spoiler

 

Orientuje sie moze ktos gdzie i jak ustawic poziom głosnosci radyjka wzgledem predkosci. w poprzedniej a4 tak fajnie mi to smigało a w nowej tego nie ma, da sie to chyba jakos ustawic?


 

*Trzeba czytać do czego dany dział jest: "Nowicjusz - Jesteś nowy na forum? Tutaj możesz się z nami przywitać."
Zapraszam tu ->Regulamin. Tu się tylko witamy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, nazywam się Emil, lat 24, od niedawna jestem włascicielem A4 B5 2.6 V6, 4 stopniowy Automat :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z racji że jestem nowy na forum chciałem się przywitać że wszystkimi. ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich właścicieli A4 i nie tylko:). Także posiadaczy innych modeli Audi.

Ja mam A5 ale przeglądając wszystkie fora Audi ma wrażenie, że forum A4 jest the best:).

Istna kopalnia wiedzy na temat naszych perełek. Pozdrawiam Wszystkich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej!

Jestem z Łodzi.

Zakupiłem Audi A4B7 z 2005, przesiadłem się z lekko podrasowanej Ibizy 1.9 TDI.

Chciałbym spotkać się z kimś z mojego miasta, coby obejrzał auto swoim profesjonalnym okiem.

Byłem już u swojego mechanika, ale parę rzeczy mnie trochę dręczy, więc jakby ktoś mógł pomóc, będę wdzięczny.

Pozdrawiam, Kuba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć :)

Arek. Od kilku miesięcy szczęśliwy posiadacz B8 2.7TDI. Pierwsza bolączka mojej sztuki(DPF) już za mną, myślę, że poza eksploatacją już dużo mnie nie czeka :)

 

27266965_1741289042588168_701822826_o.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj, wpadnij może na jakiś łódzki spot, myślę, że ktoś Ci podpowie co nieco w temacie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć.

Mam na imię Roman, posiadam A4 B5 1.6 z 1995 r. (chyba ADP) - Legnica.

Pozdrawiam wszystkich, udanej majówki.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich forumowiczów. Mam na imię Tomek i od niedawna jestem właścicielem A4 B6 BEX. 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej.

Spoiler

Mam problem z otworzeniem maski. Czytalam juz o tym na forum,udalo mi sie sciagnac gril ale nie qiem co dalej. Czy jest ktos w stanie mi pomoc? Audi A4

*Trzeba czytać do czego dany dział jest: "Nowicjusz - Jesteś nowy na forum? Tutaj możesz się z nami przywitać."
Zapraszam tu ->Regulamin. Tu się tylko witamy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam jestem Karol mieszkam w Gliwicach i od jakiś 6 miesięcy jestem posiadaczem audi s4 b6. Bbk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam forumowiczów.

Spoiler

 

Mam problem, z którym się zmagam już dwa tygodnie a mianowicie chodzi o szarpanie na gazie przy dodawaniu gazu i dziwny dźwięk jakgdyby iskra leciała gdzieś w bok. Wcześniej było to odczuwalne na gazie i na benzynie jednak na benzynie ustało po wymianie 4 cewek zapłonowych marki beru germany, świec na bosh oraz modułu zapłonowego na nowy najtańszy za 110zł. (jednak stary był sprawny)

Całe przeboje zaczęły się od tego, że komputer gazowy nie włączał jednego wtrysku od benzy w efekcie mechanik odciął w komputerze głównym kable od wtrysków gazowych i auto paliło na 4 cylindry i jechało bez problemu na samej pb. Jednak po wizycie u gazownika i podłączeniu lpg auto zaczęło fixować tzn jakby zapłony wypadały i na pb i na lpg takie same objawy więc poczytałem forum i wymieniłem części wyżej wymienione problem ustał tylko na benzynie a na lpg jakgdyby mniej ale jednak szarpie, gazownik zmienił filtry dodał jeszcze nowy jakiejś fazy nie wiem dokładnie jak to się nazywa bo nie było a powinien być, zmienił listwę na nową i porobił jakieś mapy w efekcie 600zł kosztowało to wszystko i dalej lipa już mam ochotę wywalić ten gaz i jezdzić tylko na pb. 

Sprawdzone ciśnienie i mam tak 13, 12.8,13,13

Mechanik twierdzi że jeden zawór jest wypalony ale coś mi się w to niechce wierzyć, innym razem twierdził że łańcuszek i napinacz rozrządu do wymiany a gdyby tak było to cewki nic by nie dały. Moje pytanie czy ktoś miał taki problem i co o tym sądzicie co to może być dodam że przed tą pierwszą usterką auto na gazie leciało 8s do 100km/h bez problemu i nie wypadał zapłon tylko był problem bo nie odpalało na samym gazie z rana i musiałem go rozgrzać na 3 cylindrach aż przełączyło na lpg i wtedy leciało bez zarzutu. Auto stało u gazownika dobę, czy gazownik coś mi podmienił lub uszkodził? Pomocy dobrzy ludzie :)

 

*Trzeba czytać do czego dany dział jest: "Nowicjusz - Jesteś nowy na forum? Tutaj możesz się z nami przywitać."
Zapraszam tu ->Regulamin. Tu się tylko witamy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czesc wszystkim. niedawno nabylem a4 b7 3.0tdi quattro;) dzieki wszystkim z gory za podpowiedzi;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...