Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6] Przycisk, panel Menu


Davee

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Ostatnio będąc u kolegi zauważyłem, że ma on przycisk Menu kolo zapalniczki. Nie jest to z przełącznikami Navi itp. tylko Menu i dżojstik. Licznik czerwony a klikając tam wchodzi w menu licznika. Czy jest możliwość dołożenia takiego bajeru? Co potrzebuje? Czy muszę gdzieś ciągnąć kable? Nie mowa tu o fis (srednie spalanie itp.) Tylko o menu licznika... Język itp.

Ja posiadam licznik 8E0 920 900M RB4

panelmenu.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można dołożyć ten panel. Potrzebujesz ten panel z przyciskiem Menu wtyczkę do niego i z tego panelu o ile się nie mylę 6 kabelków do licznika trzeba podciągnąć i jeden do bezpiecznika w skrzynce bezpiecznikowej i to wszystko.

W temacie dotyczącym montażu czujników ciśnienia kół kolega Bart-S ładnie opisał tez montaż tego panelu, poniżej masz link do tego tematu.

https://portal.a4-klub.pl/a4-b6b7-uklad-kontroli-cisnienia-w-oponach/

Edytowane przez kdawid
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ma ktoś nr tego panelu? Ponieważ allegro klęka w wyszukiwaniu tego. Nie wiem nawet jak tego szukac. Próbowałem różnych kombinacji i nic.

Czyli wystarczy, że odpowiednio podłącze i hula czy vag tez wchodzi w gre?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Davee napisał:

A ma ktoś nr tego panelu? Ponieważ allegro klęka w wyszukiwaniu tego. Nie wiem nawet jak tego szukac. Próbowałem różnych kombinacji i nic.

Czyli wystarczy, że odpowiednio podłącze i hula czy vag tez wchodzi w gre?

Numer panelu tylko pod dodatkowe MENU to 8E0 919 721 A , są też inne wersje pod navi telematik i różne ich kombinacje, ten który podałem jest tylko do dodatkowego MENU.

Po zamontowaniu trzeba ten panel zakodować w liczniku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie znajde odpowiednie kodowanie do tego panelu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Davee napisał:

Gdzie znajde odpowiednie kodowanie do tego panelu?

W liczniku - adaptacja(10) -kanał 61. Aby dodać dodatkowe menu do aktualnej wartości dodajemy 512.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz opis różnych wersji,
Do tego potrzebujesz również zapalniczki pod panel, zwykła nie pasuje.aa49dbdeacd68f252b64c76511fa5978.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można montować zwykły, z navi, a przy okazji dołożyć przycisk



Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aby użyć przycisku "info" przy panelu z navi  należy zamienić pin1 z pin2.( po stronie panelu)  I wchodzimy w menu z przycisku info lub znacznikiem korka. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 15.07.2019 o 09:06, jagi2012 napisał:

Aby użyć przycisku "info" przy panelu z navi  należy zamienić pin1 z pin2.( po stronie panelu)  I wchodzimy w menu z przycisku info lub znacznikiem korka. 

 

Potwierdzam, działa ten sposób ?

Edytowane przez LukaszxxxD
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam zegar 8e0920930gx oryginalnie był zwykły czerwony fis chyba z końcówka F chciałbym dołożyć panel menu w celu włączenia opcji wentylacji itp, nie mam webasto, navi, telefonu, mam panel z samym pokrętłem i przyciskiem menu, podłączyłem odpowiednio do zegarów, zakodowałem i dalej nie działa, pomocy panowie, może ktoś mial podobny problem 

Edytowane przez Bartq129
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...