Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Diagnoza 1.8 T BFB B7


shymanskyB7

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam mały problem z swoim nowym nabytkiem, mianowicie silnik BFB nie trzyma mocy , w załączniku wykres z hamowni, w aucie nic nie modzone. Nie ukrywam, że czuje mały niedosyt po hamowni, liczyłem na serie +/- 5KM a tu taki zonk :<.  Niestety nie mam możliwości diagnozowania, robienia logów etc, jeśli ktoś może polecić jakiś dobry warsztat zajmujący się tym był bym bardzo wdzięczny, chyba że jest ktoś z okolic Wrocławia i mógłby obejrzeć moją B7, z góry dziękuje za wszystkie podpowiedzi etc.

AudiB71.8BFB.pdf

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrób logi dynamiczne tak to wróżenie z fusów.

Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogarnij logi. Jak pisze cysiek18 bez tego ani rusz. Może przeplywka tnie dawkę? Logi wszystko powiedzą. Odepnij przeplywke i zobacz czy nie ma różnicy w mocy, to tak na szybko co możesz sprawdzić. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co mówił Tuner, Turbo zdrowe tylko trochę za późno wstaje, postawił na świece bądź małą ilość paliwa w baku, co do tych logów niestety nie mam możliwości w własnym zakresie wykonania tego, ktoś z Wrocławia lub okolic może podjął by się diagnozy ?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co mówił Tuner, Turbo zdrowe tylko trochę za późno wstaje, postawił na świece bądź małą ilość paliwa w baku, co do tych logów niestety nie mam możliwości w własnym zakresie wykonania tego, ktoś z Wrocławia lub okolic może podjął by się diagnozy ?
 
Kup kabel na pewno przyda ci się nie raz.

Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do diagnostyki silnika wysatarczy CI ten kabel plus program w pełnej wersji vag com 3.11, jest na forum w dziale diagnostyka.

https://viaken.pl/pl/vag-usb-kkl-line-2-linie-k-we-wtyku-obd2-niebieski.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, jolley napisał:

@Łukasz13 a jakiś kabel dla aut 2004+ ?

Do samej diagnostyki silnika ten co polecił Łukasz, bo sterownik silnika lata po linii K. Do czegoś więcej, musisz szukać klonów. Ja kupiłem 1.5 roku temu interfejs opisany VAG 007 (znajdziesz dostawcę w google) i póki co działa bardzo dobrze. Odezwij się na PW to ci link wyślę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...