Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Końcówki wydechów a4 b6 1.8t bex


damian_27

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, mam takie pytanko, jak widać na zdjęciu opadł mi prawy wydech, tzn jest taki od kupna... lewy wydech też jakoś tak krzywo siedzi.

Chciałbym się tym zająć żeby to ładnie wyglądało,

Czy wymiana tych gum na których trzyma się końcówka wydechu wystarczy? bo z tego jak zajrzałem pod auto to te gumy są całe i dobrze się trzymają...

coś innego jeszcze może być? proszę o wasze rady. Pozdrawiam.

 

111.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może wydech jest równo tylko coś innego jest na rzeczy. Widać po klapie i szczelinach że z tyłu mogła być jakaś przygoda.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, no nie wiem, cały tył mierzony był miernikiem 3 miesiące temu,i wyszło że żaden element łącznie z klapą nie był malowany...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze można kupić elementy w kolorze. Spróbuj skorygować wieszakami przy tłumiku, poprzeginaj itp. Najbardziej w oczy razi prawa końcówa :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie że można, dlatego napisałem, że nie wiem... cóż, nawet jeśli był j**nięty z tyłu to jakoś to przeżyje, tylko chciałbym naprostować ten tłumik. :D

poprzeginać tzn poruszać tym? zdjąć? a może być tak, że ta guma ze starości przestała już trzymać jak należy i lekko opadła od drgań dziur itp? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tłumik trzeba podnieść więc należy tak pomóc wieszakowi młotkiem żeby po ponownym powieszeniu na gumie cały tłumik był wyżej (czyli raczej zagiąć ku dołowi) ewentualnie dopasować krótszą gumę wieszaka. Stan gumy chyba potrafisz ocenić, czy nadaje się do wymiany? :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, przem8 napisał:

Tłumik trzeba podnieść więc należy tak pomóc wieszakowi młotkiem żeby po ponownym powieszeniu na gumie cały tłumik był wyżej (czyli raczej zagiąć ku dołowi) ewentualnie dopasować krótszą gumę wieszaka. Stan gumy chyba potrafisz ocenić, czy nadaje się do wymiany? :P

po prostu pytam czy one są rozciągliwe po np 200 tysiącach km czy raczej twarde sztuki :D cóż, dzięki, pójdę za Twoją radą i może coś z tego będzie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...