Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Downpipe a przegląd na stacji diagnostycznej


oooo AEB oooo

Rekomendowane odpowiedzi

Zapomniałem dodać w wątku że chodzi o 1,8t czyli benza z turbiną dużo benzyn jezdzi bez kata bo fabrycznie go yam nie było i jakoś nikt od tego nie umarł a jak mam zapchany kat to lepiej go wyciachać w cholerę niż męczyć autko i środowisko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, bartez90 napisał:

 

Zaczęły się wymysły psychopatycznych obrońców środowiska....

Szukajcie szczęścia gdzie indziej, a nie w dziale tuning, polecam udzielania się na jakimś forum ekologicznym?

Kolega nadal nie w temacie.

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego masz na przykład auto i  sprawny kat i drugie identyczne bez kata, i odpowiedz sobie sam w którym pierwsze padnie turbo? Tylko o to chodzi a nie ekologia zaraz,tylko jeżeli po vinie ktoś sprawdzi że kat był a go nie ma to autko na części albo jakiś zamiennik na rok może wystarczy.

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Helga napisał:

Kolego masz na przykład auto i  sprawny kat i drugie identyczne bez kata, i odpowiedz sobie sam w którym pierwsze padnie turbo? 

No przeciez ze w tym z katem bo i tak kiedys sie wypali...

Zakonczcie ten temat bo nie jest on o ekologii, a tuningu (o ktorym macie zerowe pojecie).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, bartez90 napisał:

No przeciez ze w tym z katem bo i tak kiedys sie wypali...

Zakonczcie ten temat bo nie jest on o ekologii, a tuningu (o ktorym macie zerowe pojecie).

Najpierw padnie  to bez kata,a dlaczego to poczytaj a potem pouczaj,popytaj tunerów,ja temat zakończyłem.

Edytowane przez Leopold27
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Leopold27 napisał:

Najpierw padnie  to bez kata,a dlaczego to poczytaj a potem pouczaj,popytaj tunerów,ja temat zakończyłem.

Napisz koledze że to chodzi o ciśnienie w wydechu,kolega pisze programy albo się uczy dopiero.

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Leopold27 napisał:

Najpierw padnie  to bez kata,a dlaczego to poczytaj a potem pouczaj,popytaj tunerów,ja temat zakończyłem.

No pewnie "tunerze", moze jeszcze robisz grube eko programy z seryjnym katem na pokladzie...

Zreszta ja juz koncze zgodnie z zasada nie rozmawiaj z deb**** bo cie sprowadzi do swoje poziomu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega temat zakończył wcześniej,bo się połapał  z kim pisze.Po twoich wpisach widać  jaki poziom prezentujesz,ja również  kończę temat,na przyszłość musisz  poprawić  gramatykę.

Edytowane przez Helga
  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Helga napisał:

Napisz koledze że to chodzi o ciśnienie w wydechu,kolega pisze programy albo się uczy dopiero.

O co kaman z tym ciśnieniem? Ja zapytałem co dzięki wycięciu kata da się osiągnąć a co jest na minus. Nie jestem fachmanem w zakresie motoryzacyjnym dlatego niewiem i pytam. Wiem, że kat to jest ekologia itp ale... Mi się wydaje przynajmniej, że jeżeli tłumik się zasłoni ręką to spaliny mają trudniej się wydostać i tak samo jest z tymi siateczkami w katalizatorze... Jeśli te siateczki są zapchane, to spaliny mają gorsze ujście co skutkuje gorszymi osiągami auta, może jestem w błędzie ale tak mi się zdaje. Poprawcie mnie jeśli tkwie w błędzie, bądź niewiedzy. Może ktoś się wypowie jakiś fachman w dziedzinie tłumików lub jakiś mocno ogarnięty mechanik w tym temacie.... Bo nowy kat kupić i wstawić drożej wyniesie niż dp ze strojeniem a przynajmniej tak się domyślam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...