Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wypadanie zapłonu na lpg szarpanie


oooo AEB oooo

Rekomendowane odpowiedzi

Auto na benzynie spisuje się dobrze po wymianie cewek i świec, a na lpg szarpie i strzela jakby zapłon wypadał nadal na pb problem ustał. Na lpg mniej ale jeszcze jest wypadanie, Moduł też jest nowy tyle że nie ori Czy to LPG do strojenia czy sonda wariuje czy może wina nie oryginalnego modułu zapłonu? Silnik AEB

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakieś błędy na VCDS pokazuje ?

Pasuje znaleźć ogarniętego gazownika i porządnie wystroić LPG.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli na lpg się dzieją takie rzeczy to najprawdopodobniej wtryski do wymiany, może pomoże im czyszczenie. Odwiedź kumatego gazownika.

Co za zestaw lpg masz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pokazywało wcześniej wypadanie zapłonu na 2 cylindrze, błąd czujnika lambda. Wtryski gazu nowe filtry nowe, olej nowy Elf 900Nf 5w40 cewki nowe beru, nowe świece bosh, nowy filtr powietrza, nowy moduł zapłonowy mobiletron, cewka parownika nowa, rurki do lpg wszystkie dziurawe wymienione na nowe

zestaw lpg stag 4 reduktor shark sterownik 4 plus listfa gazu nowa i to już 3cia wcześniej siedziały barracudy padły mi potem wsadziłem OMVL niebieskie  i gazownik zmienił je na takie czerwone chyba valteki jakieś czy coś takiego. 

Auto było gazowane w firmie Advenced Motor Fueling w Białymstoku na ul zacisznej 3 niestety firmy już niema. Polecacie jakąś dobrą firmę/gazownika w woj Podlaskim?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak zakładają czerwone valteki to nie dziwne że musieli się zawinąć z rynku..

Auto na tym nie będzie działało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zwineli się wcześniej a to taki pan założył te walteki z miejscowości o wdzięcznej nazwie Łapy i od postawienia auta u niego zacz~ło się to wypadanie zapłonu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stagmag mogę polecić. Dwa lata temu zmieniałem u nich wtryski. Bez problemów do dziś. I na valtekach Ci zrobią, że będzie jeździć.

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za namiar :) jak zrobie stawiam duże piwo. Mam jeszcze listwę OMVL i myślę że ten człowiek mi zmienił na nową niepotrzebnie bo na tamtej latało auto jak złoto i myślę, źe jest sprawna jeszcze.... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...