Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Problem z AUX


Matoki

Rekomendowane odpowiedzi

Siemanko

Mam problem taki ze jak dam (dla porownania) glosnosc na 20 to radio gra elegancko a jak zmienie na AUX to gra jakby byla glosnosc ustawiona na 5 i musze dac prawie na full zeby dorownalo radiu. Posiadam MMI 2g high. Mialem B8 z radiem concert/symphony (nie pamietam) i gralo doskonale na AUX. Czytalem tutaj na forum o zmianie czestotliwosci AUX w ukrytym menu. Jak mysliscie to pomoze ? W starej B8 nie mialem bang&olufsena a w tej posiadam.

Poradzcie o co tu chodzi bo kupilem nowy kabel AUX ale to nic nie dalo.

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wejdź w aux potem naciśnij setup i sygnał daj na Maxa 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc. Podepnę się pod temat

Mam u siebie Radio Concert z B&O.  Aux działa ale nawet po podniesieniu czułości jak pisał Kodzak33, głośność jest mizerna. Dodatkowo jakość dźwięku jest fatalna. Sprawdzałem na 2 rożnych kablach ktore na innym radiu dzialaja poprawnie ale niestety to samo.

Czy może byc uszkodzony układ w gnieździe AUX czy to jednak wina jakosci kabla. Jesli tak to możecie polecić cos sprawdzonego?

Edytowane przez Jarek_
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 1.07.2018 o 10:09, Jarek_ napisał:

Czesc. Podepnę się pod temat

Mam u siebie Radio Concert z B&O.  Aux działa ale nawet po podniesieniu czułości jak pisał Kodzak33, głośność jest mizerna. Dodatkowo jakość dźwięku jest fatalna. Sprawdzałem na 2 rożnych kablach ktore na innym radiu dzialaja poprawnie ale niestety to samo.

Czy może byc uszkodzony układ w gnieździe AUX czy to jednak wina jakosci kabla. Jesli tak to możecie polecić cos sprawdzonego?

https://allegro.pl/kabel-baseus-audio-mini-jack-3-5mm-wtyk-aux-tpe-1-i7402260991.html. jakość kabla ma znaczenie mi na nim jest głośniej niż na zwykłym z marketu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 6.07.2018 o 17:32, Kodzak33 napisał:

https://allegro.pl/kabel-baseus-audio-mini-jack-3-5mm-wtyk-aux-tpe-1-i7402260991.html. jakość kabla ma znaczenie mi na nim jest głośniej niż na zwykłym z marketu

   Dzięki za polecenie. Kabel dotarł, wszystko działa na nim jak należy.  Jednak jak widać Audi nie trawi tanich komponentów ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 28.10.2019 o 13:33, Majsiel napisał:
c61a84db45a28ccb4e1d8dc05750
ARCHIWUM.ALLEGRO.PL

Informacje o Zmieniarka BT/USB/SD/AUX Audi MMI 2G A4 A5 A6 A8 Q - 8685347950 w archiwum Allegro. Data zakończenia 2019-12-24 - cena 699 zł

 

 

W dniu 20.02.2019 o 19:32, Aaaudi. napisał:

Witam, 

Posiadam. A4 B8 z 2008r z navi. Moja wersja nie posiada funkcji puszczania muzyki przez Bluetooth. Czy jest opcja wgrania jakiegoś oprogramowania czy cos? 

Pozdrawiam. 

 

W dniu 20.10.2018 o 00:23, PHS napisał:

Dzięki za info!

Poleciałem sprawdzić, czy możę przeoczyłem, ale nie, u mnie tu w schowku jest płasko, nie ma żadnego gniazdka ?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

c61a84db45a28ccb4e1d8dc05750
ARCHIWUM.ALLEGRO.PL

Informacje o Zmieniarka BT/USB/SD/AUX Audi MMI 2G A4 A5 A6 A8 Q - 8685347950 w archiwum Allegro. Data zakończenia 2019-12-24 - cena 699 zł

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...