Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5] Nagrzewnica z Passata


Gifix

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Za niedługo będę wymieniał nagrzewnicę w swojej B5. Szukając informacji na temat wymiany, trafiłem na temat na Audizine, dotyczący wstawienia nagrzewnicy z Passata B5 o nr. 8D1819031C  która posiada metalowe króćce zamiast plastikowych jak w Audi. 

Posiada ktoś informacje gdzie można u nas dostać taką nagrzewnicę? Dotychczasowo to co znajdywałem, było z zagranicy a jeśli było dostępne w Polsce to były plastikowe króćce...

Chyba że ktoś wie gdzie kupić nagrzewnicę do Audi z metalowymi króćcami (istnieją takie :co:).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wstawisz nową nagrzewnicę dedykowaną do A4 to ci te króćce nie popękają i zdążysz sprzedać zanim to ulegnie uszkodzeniu.

Gra nie warta świeczki moim zdaniem. Kupuj zwykła Febi za 60zł i będziesz zadowolony. Wymieniałem dwukrotnie na taką i zero problemów.

Powiem ci jako dodatek, że jak zmienisz nagrzewnicę to przy późniejszych wymianach/upuszczaniach płynu się okazuje, że dziwnym trafem układ sam się odpowietrza i tych króćców nie trzeba zsuwać, przez to żywotność króćców drastycznie wzrasta :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...