Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Polskie morze


Rekomendowane odpowiedzi

Jak Bałtyk to tylko Łotwa i Estonia - cisza i spokój, a temperatura wody może 1 stopień niższa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja lubię jeździć do Świnoujścia, żeby się wyciszyć :) Niezatłoczona plaża, cisza, spokój, pełen relaks! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam dwa lata temu byłem w Rewalu zahaczając Trzęsacz i Niechorze. Rok temu byliśmy w Pobierowo zahaczając tym razem Pustkowo i Trzęsacz ponownie, ogólnie jeżeli ktoś szuka małych miejscowości które mają to coś w sobie, ciszy i przede wszystkim nie są przepełnione turystami w sezonie mogę szczerze polecić. Szczególnie dla osób z małymi dziećmi atrakcji tutaj dla nich wystarczająco. Dla osób szukających dobrej zabawy bardziej podpasują dalsze strony jak np Kołobrzeg czy Mielno. Osobom którym tłum ludzi nie jest straszny mogą wybrać Międzyzdroje. Sam w tym roku planuję jechać z rodzinką na Hel choć wszyscy straszą że w sezonie jedna wielka udręka i wędrówka Ludu... jak wymięknę to w tym roku pojadę w góry ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, matisstz napisał:

Sam w tym roku planuję jechać z rodzinką na Hel choć wszyscy straszą że w sezonie jedna wielka udręka i wędrówka Ludu...

kolego odradzam, odcinek władysławowo - hel jechałem 1,5h i spowrotem jest praktycznie ten sam czas ? polecam zakwaterować się we władku i zrobić sobie jednego dnia wycieczkę pociągiem na hel, pociągi jeżdzać praktycznie co godzinę, ja tak planuje zrobić podczas przyszłego urlopu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam, pomimo, że Półwysep Helski jest całkiem przyjemny (byłem w 2017 w Jastarni, bardzo udane wakacje), to jednak dojazd to koszmar... Do Trójmiasta z Wrocławia w 5 godzin, dalsza droga to korki, objazdy, postoje...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Międzyzdroje są spoko i wracam tam nawet zimą. Obowiązkowy punkt wieczorem, to dechy pod molo i drinki przy muzyce na żywo przez łysego bez zębów :dance:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Macie jakieś sprawdzone miejscówki na Bałtykiem tak żeby nie kosztowało to milionów monet i było w miarę schludnie?

W tamtym roku była Cro, ale teraz jest mały urwis na świecie i trzeba wodę trochę bliżej znaleźć.

Interesują mnie okolice Władka, Jastrzębia Góra, Karwia i trochę dalej na zachód max. do Łeby. Mam wrażenie, że ludzie trochę pogłupieli z cenami za obiekty, byle jaki kurnik 2 km od morza srogo kosztuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...