Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Zmiany wizualne


Bidziu5

Rekomendowane odpowiedzi

Simanko jestem nowy na forum oraz kompletnie świeży w temacie :) posiadam swoją audiczke już 3 lata i po kupnie felg przymierzam się do koloejnych zmian stad moje pytanie apropo zawieszenia , chciałbym je obniżyć bo aktualnie lekka koza i czy wystarcza sprężyny np. Eibach pro kit czy macie może inne propozycje ? Jakie dystanse najlepiej żeby nie trzeba było nic modyfikować a żeby to lepiej wyglądało ? Chciałbym tez zmienić lamy na xenony i teraz moje pytanie jakie wybrać , używki czy może lepiej jakieś nowe zamienniki ? I ogólnie może macie jakieś sugestie co mógł bym zrobić żeby poprawić wygląd autka :) z góry dzięki za wszelkie wskazówki ;) 

4D712744-4257-48E6-8AC1-C7B495C25CD5.jpeg

67BB82F1-5CB6-44F5-8B4E-0D7539A5A341.jpeg

C47D7409-748F-49E2-A332-000AF3DD6F93.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eibach pro kit -30 będzie ok,lampy szukaj używki bi-xenon najlepiej z soczewką od b8 (były w dziale sprzedam),z zewnątrz pakiet s-line lub s4 ,auto zmieni się mocno na +,wszystko zależy ile chcesz przeznaczyć $$$ na te zmiany

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety lampy już sprzedane ☹️ a zwykle bez tych soczewek od b8 tez dają radę ? Wszystkiego na raz i tak nie zrobię ale systematycznie coś może z tego będzie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zwykły bix słabo świeci, ale możesz kupić zwykłe i włożyć soczewki z b8 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciężko znaleźć te soczewki , przeglądam przeglądam i sucho ? a podejmą mi się tego w jakimś warsztacie czy jest to jakaś mega skomplikowana operacja , bo ja sam do takich manualnych spraw to mam dwie lewe ręce. I jescze pytanko czy wiesz może gdzie najtaniej kupię te sprężyny pro kit ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sensie czy podejmą mi się tych podmian soczewek ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50 minut temu, Bidziu5 napisał:

Ciężko znaleźć te soczewki , przeglądam przeglądam i sucho ? a podejmą mi się tego w jakimś warsztacie czy jest to jakaś mega skomplikowana operacja , bo ja sam do takich manualnych spraw to mam dwie lewe ręce. I jescze pytanko czy wiesz może gdzie najtaniej kupię te sprężyny pro kit ? 

Kolega gwerty przerabia napisz do niego może ma coś

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jeszcze jak byś mi coś powiedział na temat dystansów czy jest sens żebym je zakładał ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zrobiłbym wszystko na czarno grill znaczek relingi i przyciemniłbym szyby i później pomyśleć nad lampami tył albo folia albo jakieś ledy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...