Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Czujniki PDC z przodu wykrywają rejestrację


Tomek_091019

Rekomendowane odpowiedzi

Witam panów. Mam mały problem z czujnikami parkowania. Jestem po zmianie przodu z przed na polifta i o ile przedtem wszystko było ok, gdy czujniki były zamontowane w dolnej części grilla, tak teraz w poliftowym grillu, gdzie czujniki są wyżej wykrywają mi tabliczkę rejestracyjną i dwa środkowe cały czas piszczą. Czy przyczyną może być to, że w przedlifcie z przodu i z tyłu były czujniki o nr 1S0919275A, a w polifcie z przodu według katalogu są 1S0919275 bez A na końcu? Jest między nimi jakaś różnica czy nie ma to znaczenia? Ktoś wie jak rozwiązać ten problem? Oczywiście mógłbym powiesić rejestrację trochę niżej, ale średnio mi się to podoba. Dodam jeszcze, że mój grill to zamiennik na wzór S4, więc może jest jeszcze opcja że jest źle wyprofilowany? Wydaje mi się, że w ori tabliczka jest jakby bardziej wtopiona i mniej odstaje...

20180512_195104.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w POLIFCIE nie ma osobnego mocowania pod czujniuk PDC

Mocowanie czujnika jest w grilu i tu moze byc problem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To akurat wiem, trudno nie zauważyć ? Pytanie było czy da się to rozwiązać w inny sposób niż zamocowanie tabliczki niżej oraz czy jest jakaś różnica między czujnikami o numerach 1S0919275A i 1S0919275 (nie wiem, może te drugie mają inny zasięg).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wedlug ETKI czujniki 1S0919275A moga byc stosowane zarowno przed jak i po lifcie ,wiec mysle ze to nie jest problem czujnikow ,a raczej nieprawidlowego wyprofilowania grila (jesli rzeczywiscie nie jest taki sam jak ori).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według ETKI jest tak

przedlift
przód    1S0919275A
tył         1S0919275A

polift
przód    1S0919275
tył         1S0919275A

Patrzyłem w passacie b6 i tam jest podobne umiejscowienie i też tabliczka odstaje, ale nie przeszkadza to czujnikom. Jeżeli to faktycznie wina grilla, to mogę tylko powiedzieć co za idiota to wymyślił i nie sprawdził przed sprzedażą ?‍♂️

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...