Skocz do zawartości
IGNOROWANY

a4 b7 1.8t Avant siedzi jeden bok


mugolina

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, posiadam audi a4 b7 Avant. 
Dzisiaj stałem na parkingu i rzuciło mi się w oczy że jeden bok od drugiego bardziej siedzi widać to gołym okiem. 
Prawy przód jest wyżej o jakieś 5mm od lewej strony ale to raczej będzie przyczyną wylany amorek tzn lekko upocony jest. 
Natomiast prawy tył jest wyżej od lewej tylnej strony o jakieś 2 cm.. 
Wizualnie co stwierdziłem to sprężyny wyglądają ok nie widać żadnych pęknięć, gumy też wyglądają ok. 
Dwa amorki suche nic nie poci się. W lewym jedynie co zauważyłem to na amorku na samej górze jest oberwana guma ale wydaje mi się że nie ma to wpływu na wysokość auta. 
Co teraz zrobić z tym ? Jak sprawdzić gdzie leży przyczyna ? 
Nie mam możliwości jazdy do mechanika bo nie ma mnie w PL i chciałbym zamówić już części na forum żeby do PL wrócić i to wymienić. 
Pozdrawiam.

32349823_1637224049706329_2185914650292387840_n.jpg

32381138_1637224113039656_3790629408352501760_n.jpg

32440615_1637224039706330_2270104517624201216_n.jpg

Edytowane przez mugolina
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziwne że sprężyny są całe ,nie dawno miałem podobnie ale z jednej strony sprężyna była pęknięta na pół i odłamany kawałek na samym dole,amory nawet nie sprawne nie dadzą tak dużej różnicy ,wysokość auta głównie zależy od sprężyn ,dobrze je jeszcze obejrzyj ,ewentualnie sprawdź gumy nad i pod sprężynami czy są całe

Edytowane przez greg2505
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, spraniec napisał:

A wcześniej było ok ?

 

Powiem szczerze że nigdy jakoś nie zwracałem uwagi bo auto mam od niedawna i nigdy nie miałem za bardzo czasu coś przy nim robić tylko zrobiona podstawowa obsługa i pojechałem do Niemiec. 
Dzisiaj sprawdzałem dokręcenie kół a akurat stałem równo i rzuciło mi się od razu w oczy. 
Patrząc teraz po zdjęciach bo jak kupiłem to za jakiś czas robiłem zdjęcia to widzę, że auto już siedziało ale chyba aż nie tak bardzo. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, greg2505 napisał:

dziwne że sprężyny są całe ,nie dawno miałem podobnie ale z jednej strony sprężyna była pęknięta na pół i odłamany kawałek na samym dole

Sprawdzę jeszcze jutro dokładnie ale patrzyłem dzisiaj i nie widziałem żeby było coś nie tak ze sprężyną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź jeszcze kat. Wagowe

Sprężyny mogą być całe,tylko różne kat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, spraniec napisał:

Sprawdź jeszcze kat. Wagowe

Sprężyny mogą być całe,tylko różne kat.

To też może być przyczyną, na sprężynach są kropki kolorowe, po obu stronach muszą być te same kolory

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...