Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Jak się przygotować do wizyty w BRK TUNING.


Dragon7820

Rekomendowane odpowiedzi

No ale auto się zbiera i mówił że więcej nie robi bo będą problemy z wtryskami więc chyba jest ok . Wymienię je jak wrócę tylko myślę czy te od bex czy inne ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak wymienisz wtryski to znowu na korektę programu trzeba będzie jechać :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Dragon7820 napisał:

No ale auto się zbiera i mówił że więcej nie robi bo będą problemy z wtryskami więc chyba jest ok . Wymienię je jak wrócę tylko myślę czy te od bex czy inne ?

Krzysiek i to jest właśnie to o czym mówiliśmy na samym początku. Za przeproszeniem od tyła strony zabrałeś się za ten program. Trzeba było zrobić porządne logi, sprawdzić szczelność, wrzucić drugi IC, zamontować większe wtryski i hop na program, a tak masz babo placek. :)

Ale to i tak lepiej ode mnie, ja IC włożyłem, hamulce większe założyłem a programu jak nie było tak nie ma, zawsze coś, zawsze kasa pójdzie na coś innego :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Marcin Lipiński napisał:

A ile teraz za korektę placiles?

Płaciłem tylko sto za Chamownie bo robili korekt bo źle mapa była zrobiona:-) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, cysiek18 napisał:

Krzysiek i to jest właśnie to o czym mówiliśmy na samym początku. Za przeproszeniem od tyła strony zabrałeś się za ten program. Trzeba było zrobić porządne logi, sprawdzić szczelność, wrzucić drugi IC, zamontować większe wtryski i hop na program, a tak masz babo placek. :)

Ale to i tak lepiej ode mnie, ja IC włożyłem, hamulce większe założyłem a programu jak nie było tak nie ma, zawsze coś, zawsze kasa pójdzie na coś innego :D

Wiem wiem ? mądry polak po szkodzie kolego:-D ale dobre jest to że samo dołożenid ic i dobra szczelność dała 20km:-P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, przem8 napisał:

Tylko, że po logach żadnego pętlenia tam nie widać...

nie widac, bo max moc ma przy 5 tys RPM, potem softem po prostu wycieli gore :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 15.06.2018 o 17:10, Dragon7820 napisał:

Wymienię wtryski i się ogarnie ?

I co robiłeś cos z autem? Jak jeździ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic nie robiłem bo nie ma mnie w kraju ale dziewczyna od czasu do czasu jeździ i cały czas jakieś problemy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już powoli mnie to wku.... Przed wizytą było ok a teraz cały czas coś . Wrócę to zrobię logi bo mówi że Mula ma .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Dragon7820 napisał:

Już powoli mnie to wku.... Przed wizytą było ok a teraz cały czas coś . Wrócę to zrobię logi bo mówi że Mula ma .

no coz, ktos slabo diagnozowal auto i wychodzi teraz wszystko pokolei =/ ewentualnie mapa slaba..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, DivaynEays napisał:

no coz, ktos slabo diagnozowal auto i wychodzi teraz wszystko pokolei =/ ewentualnie mapa slaba..

A  idzie jakoś sprawdzić mapę? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrób nowy komplet logów, po porzednich logach widać było ewidentnie że jest ubogo i jesli zostało tak dalej to motor długo nie pociagnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Łukasz13 napisał:

Zrób nowy komplet logów, po porzednich logach widać było ewidentnie że jest ubogo i jesli zostało tak dalej to motor długo nie pociagnie.

Auto praktycznie stoij więc jak wrócę za 2tygodnie to zrobię to od razu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema wykresu nie zrobię auto cały czas lało paliwo odpowietrzaniem i moje pytanie czy ta mapa mogła mieć wpływ na to?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Dragon7820 napisał:

Siema wykresu nie zrobię auto cały czas lało paliwo odpowietrzaniem i moje pytanie czy ta mapa mogła mieć wpływ na to?

chodzi Ci o filtr węglowy w nadkolu? tam leci paliwo czy jakieś inne jest odpowietrzenie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

52 minuty temu, Misieqq7 napisał:

chodzi Ci o filtr węglowy w nadkolu? tam leci paliwo czy jakieś inne jest odpowietrzenie?

Nie kolego , o główny ponieważ paliwo lało mi się odpowietrznikiem który jest podpięty pod węglowy a wymieniam bo wiele osób na forum wymieniło i po jakimś czasie ten sam problem tylko pytam czy może mieć mapa wpływ na to ze tak sie dzieje ?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 3.08.2018 o 14:19, Dragon7820 napisał:

Nie kolego , o główny ponieważ paliwo lało mi się odpowietrznikiem który jest podpięty pod węglowy a wymieniam bo wiele osób na forum wymieniło i po jakimś czasie ten sam problem tylko pytam czy może mieć mapa wpływ na to ze tak sie dzieje ?

 

Regulator cisnienia paliwa padl w filtrze, takze do wymiany fiktr ;) mann albo ori

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...