Skocz do zawartości
IGNOROWANY

odtwarzacz z wysuwanym ekranem w a4/b7


jacam

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

czy ktoś posiada odtwarzacz z wysuwanym ekranem? zastanawiam się nad zmianą odtwarzacza concert 1din na odtwarzacz z wysuwanym ekranem lub nad inne radio 1din.

podpowiedzcie mi proszę czy warto inwestować w taki zestaw? a może ktoś ma zamontowany?

Pozdrawiam

jaca

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A zamiast takiego radia nie lepiej włożyć jakiegoś RNSa albo stacji na androidzie jak u mnie na 2 DIN? 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zastanawiam się i nad 2din ale mam wątpliwości czy sobie poradzę z wymianą panela. czy coś modyfikowałeś ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja korzystałem z tego opisu https://www.audizine.com/forum/showthread.php/641544-DIY-RNS-E-retrofit-amp-double-DIN-conversion-(picture-heavy)

Mi zajęło to dwa popołudnia głównie ze względu na ciągnięcie kabli do kamery cofania, video rejestratora, anteny GPS i 4G. 

Podłączenie i przerobienie nie było skomplikowane, trzeba kosz na 2 DIN, tunel trzeba trochę podciąć - zrobiłem to pilnikiem, kupiłem nie sprawny panel klimatronika za grosze i przełożyłem tylko frontowy panel (przyciski zostawiłem swoje). No i radio a podłączenie i montaż to już prosta zabawa była. 

PS. Panel klimatronika można dociąć jak chce się minimalizować koszty i ma się zdolności manualne. 

 

Edytowane przez lewiatan1989
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki lewiatan. 

poczekam co napiszą inni w temacie odtwarzacza 1din z wysuwanym ekranem..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nikt z forum nie ma radia 1din z wysuwanym ekranem ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co chcesz wiedzieć bo nie bardzo rozumiem? chcesz wsadzić 1din z wysuwanym ekranem to droga wolna, odpowiada Ci taka konfiguracja to czemu nie. W końcu to Ty będziesz tego używał i Tobie musi pasować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oczywiście. w końcu to moje auto i moja kasa. 

lecz chodzi mi o to czy ktoś posiada i jak się sprawuje. jak wyczytałem to np: przy odtwarzaczach 2din, których w tzw. zamiennikach jest sporo do wyboru zdarzają się różne cuda a opinie przy ogłoszeniach sprzedawców potrafią być mocno naciągane. 

zatem lepiej się zapytać w miejscu neutralnym. przy okazji: dzisiaj byłem w jednym punktów montażowych i oczywiście już byli gotowi do sprzedaży i montowania odtwarzacza PEIYING. owszem opinie na forach ma produkt dość dobrą ale argument warsztatu - ,,mamy tu taki sprzęt za 1200zł i nigdy nie mieliśmy reklamacji"  to chyba rozumiesz :)

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Montowałem takie radio u znajomego i szczerze mówiąc nie podoba mi się.Panel musi dużo wystawać by ekran mógł się otworzyć,poza tym przy otwarciu zasłania szufladki nad radiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Szarik napisał:

Montowałem takie radio u znajomego i szczerze mówiąc nie podoba mi się.Panel musi dużo wystawać by ekran mógł się otworzyć,poza tym przy otwarciu zasłania szufladki nad radiem

dzięki za info. 

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...