Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Problem ze wspomaganiem po nagrzaniu.


grzanek85

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam taki problem : póki wspomaganie i silnik się nie nie nagrzeje czyli po jakiś 8km wspomaganie chodzi super a potam jak by go wcale nie było, trzeba trzymać na obrotach tak ok 2 k i wtedy coś zaczyna działać. Czy to oznaka kończacej się pompy?? Oczywiście zalana jest nowym płynem. Gdzie szukac usterki??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a pompa pracuje cicho??troche bylo juz na forum o takim przypadku.Moze to byc zarówno poma jak i przekładnia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie o to chodzi że pompa pracuje cichutko. Ja jest zimny to chodzi leciutko. A jak jest ciepły to też jej nie słychac i wspomaganie nie działa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam podobny problem. Auto gdy postoi przez dluzszy czas to wspomaganie działa prawidłowo i nie slychac pompki. Gdy przejade jakies 10-20 km, slysze jak chodzi

(rzezenie), nasila sie gdy krece kierownica. Wspomaganie przy obrotach okolo 1k działa kiepsko, czasami nie da się skręcic, gdy dodam gazu i obroty wskocza na >2 k, kierownica chodzi lzej, ale pompke caly czas slychac. Przymierzam sie do wymiany plynu, jest koloru ciemnego(prawie czarny), nie wiem czy to pomoze.

Bede wdzieczny za Wasze zdanie na ten temat

dzieki

[ Komentarz dodany przez: piotr1602: 12-03-2007, 16:23 ]

Masz problem bo nie czytasz regulaminu a piszesz posty.Nastepne beda kasowane jak sie z nim nie zapoznasz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pre u mnie było płynu po korek chyba za duzo. Odessałem itak na połowę min max na ciepłym silkiku i zobaczymy co teraz będzie się działo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pre u mnie było płynu po korek chyba za duzo. Odessałem itak na połowę min max na ciepłym silkiku i zobaczymy co teraz będzie się działo.

uwazam ze nic sie nie zmieni ale poczekajmy :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam wspomaganie jak by zaczeło działać troche lepiej ale to jeszcze nie to :cry:W piątek przyjeżdza do mnie pompa do wspomagania więc wtedy zdam relacje czy pomoże pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam wspomaganie jak by zaczeło działać troche lepiej ale to jeszcze nie to :cry:W piątek przyjeżdza do mnie pompa do wspomagania więc wtedy zdam relacje czy pomoże pozdrawiam.

Pomoglo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie bardzo pomogło jest troche lepiej no ale nie działa jak powinno. Ale załważyłem że jak zaczyna ciężko chodzić(bardzo ciężko) i przegazuje troche auto to znów wraca do jakies formy i chodzi przez jakiś czas ok. Tak jagby coś ją zatykało tylko nie wiem co płyn nowy chyba trzeba ja wyjąc. ALe dalszy ciąg relacji z czyszczenia w sobotę(będzie chwila żeby ją wyjąć :biggrin: pozdrawiam :a4fan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W piątek przyjeżdza do mnie pompa do wspomagania więc wtedy zdam relacje czy pomoże pozdrawiam.

mysle ze wymiana na nowa pompe powinna pomoc w 99%

:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie bardzo pomogło jest troche lepiej no ale nie działa jak powinno. Ale załważyłem że jak zaczyna ciężko chodzić(bardzo ciężko) i przegazuje troche auto to znów wraca do jakies formy i chodzi przez jakiś czas ok. Tak jagby coś ją zatykało tylko nie wiem co płyn nowy chyba trzeba ja wyjąc. ALe dalszy ciąg relacji z czyszczenia w sobotę(będzie chwila żeby ją wyjąć :biggrin: pozdrawiam :a4fan:

Jaki jest koszt takiej pompy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wczoraj odebralem auto po wymianie pompy wspomagania bo dzialo sie u mnie jak u kolegi w temacie.A wiec jest pieknie chodzi jak masełko i w koncu ciesze sie jazda wspanialym samochodem jakim jest A4 :twisted: :a4fan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wczoraj odebralem auto po wymianie pompy wspomagania bo dzialo sie u mnie jak u kolegi w temacie.A wiec jest pieknie chodzi jak masełko i w koncu ciesze sie jazda wspanialym samochodem jakim jest A4 :twisted: :a4fan:

Duzo roboty mial z tym mechanik? Jaki Miales koszt wymiany pompy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pompa -280zł

plyn febi zielony mineral-30zł

robota-100zł

ale niestety musial rozebrac przód jak do wymiany rozrzadu wiec mial wiecej roboty a na poczatku myslalem ze da sie od dołu :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...