Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Kable z pod maski do wwnętrza samochodu


Karolpoblo

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, którędy będzie najłatwiej pociągnąć 8 cienkich kabelków z pod maski pod kierownicę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem z b7, pod lewym nadkolem są przelotki sądzę że w b6 jest podobnie. Wchodzisz pod nadkolem wychodzisz w okolicy bezpieczników. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, lewiatan1989 napisał:

Z tego co wiem z b7, pod lewym nadkolem są przelotki sądzę że w b6 jest podobnie. Wchodzisz pod nadkolem wychodzisz w okolicy bezpieczników. 

W jakim miejscu pod nadkolem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Karolpoblo napisał:

W jakim miejscu pod nadkolem?

jak zdejmiesz nadkole od kierowcy to zobaczysz około 10-15 cm nad krawędzią podłogi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O ile dobrze pamiętam nie trzeba zdejmować koła wystarczy samochód na lewarku podnieść, chociaż jak zrzucisz koło będzie więcej miejsca. Odkręcasz torxy mocujące osłonę wewnętrzną nadkola i tam będziesz widział co i jak. Masz  tu zdjęcia podglądowe - zapożyczone z forum z wątku o montażu czujnika poziomu spryskiwaczy :) strzałkami zaznaczyłem Ci mniej więcej miejsce pod nadkolem i miejsce w kabinie w którym wychodzą. 

23f948c6fb6ed3a82.jpg

345a8214c1d7d6da.jpg

279304b5923a1341.jpg

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie lepiej przez puszke na podszybiu? Tam przeciagasz przez osłonę i jak w ory

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz dwie drogi . Albo przez puszkę kompa ,co wiąże się z ciężkim dojściem do tylnej śróbki ,albo przez tą przelotkę  pod nadkolem . Ja bym ładował  przez komp  ,ale ja z tyłu nie mam śruby . ( i sucho?)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Tom_ napisał:

A nie lepiej przez puszke na podszybiu? Tam przeciagasz przez osłonę i jak w ory

O jaką puszkę ci chodzi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, jacek70 napisał:

Masz dwie drogi . Albo przez puszkę kompa ,co wiąże się z ciężkim dojściem do tylnej śróbki ,albo przez tą przelotkę  pod nadkolem . Ja bym ładował  przez komp  ,ale ja z tyłu nie mam śruby . ( i sucho?)

Jeśli chodzi Ci o puszkę która jest przykrecona na cztery sruby to nie będzie problemu z jej odkreceniem , a co dalej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Karolpoblo napisał:

O jaką puszkę ci chodzi?

Właśnie mam na myśli puszke od komputera. Jak wyciagniesz komputer to zobaczysz jak puścic.  Moim zdaniem najlepszego rozwiązanie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...