Zawiasy do automatycznego otwierania klapy
1 1

6 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Zawiasy do automatycznego otwierania klapy

Witam, Do sprzedania  zawiasy na ori komponentach, otwierania klapy sedan cena plus KW. W komplecie są siłowniki.
    Malowanie zostawiam nowemu nabywcy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kilka kpl już się sprzedało, jak ktoś zainteresowany zapraszam na PW.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wszystkie kpl wyjechały. Można dopisywać się na nowe.  Jak ktoś zainteresowany samymi zawiasami też jest taka możliwość, a siłowniki nowe zamienniki trzeba sobie dokupić jest nie drogi zamiennik co fajnie działa. ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Temat zawiasów jest już na bieżąco. Skończyły mi się na tą chwilę siłowniki. Cena zawiasu to 250 zł. Jak jest ktoś zainteresowany zapraszam. Jest możliwość kupienia działającego moim zdaniem najtańszego sprawdzonego zamiennika cena standard 34zł za sztukę plus wysyłka (cena 2 sztuki 68 plus 9 zł paczkomat na necie). Jak kupicie zawiasy to albo kupujecie sami siłowniki lub jak się zbierze kilku chętnych to spróbuje po negocjować cenę zamówić na siebie i dostaniecie gotowy produkt do założenia z gwarancja na 24 msc na siłowniki z paragonem. Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Piszesz o siłownikach w zawiasach, natomiast mnie interesują nowe sprężyny, które odpowiadają w sumie najbardziej za wypchnięcie klapy w górę. Masz dostęp do nich? ASO ceni jak złoto.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

afroo pisze o siłownikach bo trzeba je zmienić na mocniejsze. Natomiast cały zawias przerabiam na taki gotowy do założenia do auta, nie mam wolnych sprężyn. Ponieważ jak Tobie bym pogonił sprężyny to nie złoże zawiasu sprawnego ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    1 1

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Nowi użytkownicy