Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Wymiana filtra kabinowego


Gość spedyt

Rekomendowane odpowiedzi

Witam panowie a więc od pewnego czasu borykam się z problemem zalewania wodą od strony pasażera , ale wczoraj zaczołem wymieniać filtr przeciwpyłkowy i zauważyłem że nie mam pewniej części a mianowicie tej rynienki odprowadzającej wodę .. która znajduje się tóż pod tą głowną osłoną i głownym odprowadzeniem wody tu daje foty o którą części mi chodzi :http://imageshack.us/photo/my-images/860/audia4b5wymianafiltraka.jpg/ - element zaznaczony czerwoną strzałką , i widzę że ktoś tam coś kombinował bo tej rynienki nie było a na filtrze było wycięte z blachy taki kwadrat i przykręcony do obudowy filtra.. czy to że mam powódź w aucie to jest spowodowane właśniem brakiem tej rynienki :)?? proszę o szybką odp :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam panowie a więc od pewnego czasu borykam się z problemem zalewania wodą od strony pasażera , ale wczoraj zaczołem wymieniać filtr przeciwpyłkowy i zauważyłem że nie mam pewniej części a mianowicie tej rynienki odprowadzającej wodę .. która znajduje się tóż pod tą głowną osłoną i głownym odprowadzeniem wody tu daje foty o którą części mi chodzi :http://imageshack.us/photo/my-images/860/audia4b5wymianafiltraka.jpg/ - element zaznaczony czerwoną strzałką , i widzę że ktoś tam coś kombinował bo tej rynienki nie było a na filtrze było wycięte z blachy taki kwadrat i przykręcony do obudowy filtra.. czy to że mam powódź w aucie to jest spowodowane właśniem brakiem tej rynienki :)?? proszę o szybką odp :)

tak jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale na jakiej zasadzie ? Jak główne odprowadzenie wody było a dodatkowo blacha na filtrze była to jak ta woda się dostawała do środka , przez brak 1 rynienki ?? :mysli:[br]Dopisany: 19 Czerwiec 2011, 23:08_________________________________________________Odpiszcie panowie :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

etkad.jpg

Kolego w przed lifcie chyba nie ma tej rynienki, patrz na rysunek z etki. Tez mi zalalo kiedys pasazera z tylu a powodem bylo niedokladne zalozenie tego podszybia po wymianie filtra kabinowego. Poprawilem to, starannie podociskalem i mam problem z glowy, a rynienki tez nie mialem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

etkad.jpg

Kolego w przed lifcie chyba nie ma tej rynienki, patrz na rysunek z etki. Tez mi zalalo kiedys pasazera z tylu a powodem bylo niedokladne zalozenie tego podszybia po wymianie filtra kabinowego. Poprawilem to, starannie podociskalem i mam problem z glowy, a rynienki tez nie mialem.

Dziwne bo mam przedlifta i ta rynienkę mam :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ona sie trzyma? Na jakies zatrzaski do obudowy filtra czy jeszcze jakos inaczej? W takim razie i u mnie jej brakuje,a zylem w przekonaniu ze nie istnieje w przed lifcie heh Trzeba jej poszukac...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na srube sie trzyma i na zatrzaski do obudowy filtra. musi byc. jakby jej nie bylo mialbys wode pod nogami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak boga kocham nie mam rynienki, a wode mialem ale poprawilem podszybie i nie pojawiła się przez rok heh kupilem rynienke przed chwilka od forumowicza, wiec zamontuje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odgrzebie kotleta... można foto jak to u was wygląda ta rynienka bo wgl nie mam pojecia o czym mowicie :( również mam wode pod nogami aaa nie wiem czego mi brakuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zapewne coś takiego, zakłada się to na obudowę filtra

http://allegro.pl/audi-a4-b5-podszybie-rynienka-8d1819979b-i5675156914.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...