Skocz do zawartości
IGNOROWANY

OEM w odniesieniu do felg


Doctore

Rekomendowane odpowiedzi

Potrzebuję opinii kogoś bardziej ogarniętego w temacie. Mianowicie, widziałem na Dawmac felgi oznaczone jako OEMS i jakiś tam numer ich był. Porównałem je do BBS CH i są identyczne, przynajmniej na real foto. Co do przybitych numerów i logo to nie mam pojęcia, nie szło odczytać. I te OEMS kosztują 2300 podczas gdy w pierwszym lepszym sklepie internetowym z felgami za taki komplet wychodzi około 6tys. Niechby nawet było 4-5 i tak jest spore przebicie. W internecie wyczytałem że OEM to zbiorcza nazwa producentów którzy produkują produkt innej firmy pod swoim szyldem z tą różnicą że w razie usterki, popsucia się produktu nie ma się gwarancji firmy produkującej tylko tego  dystrybutora. Tylko że to informacja odnośnie oprogramowania itp. Zatem pojawia się pytanie, czy jeśli kupuję tego OEMa, te felgi za 2,3 tys to dostaję jakość zbliżoną (za pół ceny na pewno nie to samo co typowy BBS) a nie jakiś szmelc typowy od chińczyka? Teoretycznie, jeśli dobrze rozumiem to takie fele powinny być robione tak samo albo przynajmniej niewiele gorzej od seryjnych producenta. Orientuje się ktoś jak to jest? I jak z tą jakością tych felg OEM z Dawmac?

 

instasize_180518052811.png

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdybyś wygooglował temat to wiedziałbyś czym handluje Dawmac. Możesz brać śmiało od niego felgi. OEMS to nazwa własna firmy tych felg, też znalazłbyś to w googlach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...