A4 B6 2.0 z AutoHaus Żywocice
0

7 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Mam na oku taki egzemplarz: https://www.otomoto.pl/oferta/audi-a4-czujniki-skora-alkantara-grzane-fotele-gwarancja-bezwypadkowy-aso-ID6zUJM1.html#4fc901af5a
    Czy może się ktoś wypowiedzieć na jego temat tak po zdjęciach? Wiadomo, że nie oddają one wszystkiego, ale może zauważycie jakieś ewidentne nieprawidłowości, czego ja nie widzę :)
    Do Żywocic mam około 70km i podjechałbym tam jutro, ale chcę wiedzieć czy w ogóle jest sens tam jechać.

Dodatkowo jakby mógł ktoś rozkodować VIN to był wdzięczny: WAUZZZ8E05A110014

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Napisano (edytowane)

"Cena okazyjna: 18.999 zł + 1.300 zł opłaty" 😂😂😂😂😂😂

Przeciez w tej cenie znajdziesz 1.8T, nawet sprowadzisz bez windowania cen, bo to co odwala się teraz w PL z B6 to jakiś kabaret 😂 Opis typowy dla idiotów: Legendarna jednostka napędowa - najlepsza w historii grupy VAG!!!  

Po każdej linijce 3 wykrzykniki, festyn umysłowy i szukanie jelenia. 

Edytowane przez Quattro200HP

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wiem z jaką jednostką mam tu do czynienia. Też wolałbym 1.8T, ale w mojej okolicy jest ich strasznie mało, a co dopiero w sedanie :(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Lepiej poszukać, nawet poczekać niż turlać się zwykłym 2.0. Już pomijam, że dawanie więcej za takie auto jak 14 tys to pomyłka. Do 20 tys bez problemu znajdziesz 1.8T, nawet z Quattro :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Szukam auta właśnie od 1,5 miesiąca już i mocno mi go zaczyna brakować. To chyba też trochę decyduje o tym, że patrzę nawet na egzemplarze z 2.0 pod maską 😕

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Słabo szukasz...albo chciałbyś żeby Ci ktoś pod nos podstawił auto. Tydzień temu sprzedałem sedana 1.8 T , był wystawiony na forum. Całkiem w porządku auto było.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Przyznam szczerze, że na forum zarejestrowałem się dzisiaj, a wcześniej bardziej poszukiwałem Vectry lub w ostateczności Astry H GTC.
    I jako że obejrzałem kilka niesamowicie zniszczonych egzemplarzy to zainteresowałem się też Audi. Brat ma 80tke, wielu znajomych ma A4, wszyscy chwalą, silnik 1.8T znam, więc zacząłem poszukiwania takiego właśnie egzemplarza ;)
    Chyba jednak nieco bardziej skupię się na poszukiwaniach 1.8T i może akurat coś się znajdzie.

Z transportem jest taki problem, że auta nie mam, a wszyscy znajomi mieszkają w moim rodzinnym mieście 30km dalej i nie każdy ma czas. Jest jeszcze ojciec, ale jego C-MAX ma własnie remontowany silnik, także jeszcze trochę u mechanika postoi :( 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi