Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Co się dzieje!?


PaSSiO

Rekomendowane odpowiedzi

Witam drodzy forumowicze, mam dylemat moralno-egzystencjalny... 

Otóż moja b5 chyba się kończy :c

Przez ostatni rok została bardzo zaniedbana... (miała zbyt wielu użytkowników) a ostatnie miesiące tylko stoi i się kurzy :c

Sprawa wygląda następująco, ciężko pali, przy dodaniu szybciej gazu - dusi się I gaśnie, falują obroty (półroczna przepustnica), silnik dziwnie pracuje, czasami obroty spadają do 300 i silnik się momentalnie zatrzymuje, termostat do wymiany, nie dogrzewa się, dziurawy tłumik na złączu elastycznym, do zrobienia zawieszenie przód i chyba tył, pompa wspomagania trochę jęczy (płyn na maximum), sprzęgło coś stuka przy wciskaniu i skończył się przegląd... 

Chciałbym się dowiedzieć czy warto inwestować w samochód, czy co z nim zrobić. Nie ukrywam że lubię go i chciałbym gaz założyć w przyszłości ale nie wiem czy się opłaca inwestować w Audi. 

Z zewnątrz też najpiękniejsza nie jest, schodzi lakier bezbarwny w kilku miejscach, ale to także do zrobienia jest. 

Pytanie mam następujące, co mam z nią zrobić? Remont silnika, zawieszenia i założenie gazu, czy może złom I szukać nowej... 

Liczę na pomoc, z góry dziękuję i pozdrawiam, Patryk ?

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby to bylo cos z turbo to moze mialoby to sens a tak to dawaj to na zyletki lub sprzedaj za niska kase.

Takie moje zdanie.

Jak sie dba tak sie ma..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda tego samochodu trochę.. 

Nie da rady go w miarę opłacalne naprawić? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za duzo kasy bys musial wrypac takie mam przeczucie.

Troche za pozno na zale.

Moze jakby pomierzyl czy kompreche trzyma warto byloby sie pobawic w naprawe a tak wlozysz duza kase potem zagazujesz i moze bedzie jezdzic a moze nie.

Pamietaj ze gaz potrzebuje zdrowego osprzetu a tu nie pali a jak zapali to tylko ciac zyly...

Jak chcesz to jedz do elektro niech oganie to by to smigala na 4 cylindry.jak bedzie w miare jezdzil to dostaniesz lepsza kase za to.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...