Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Fotele z anglika do europejczyka


VoreQ

Rekomendowane odpowiedzi

Hej wszystkim ! Pisze w takiej sprawie: Mam do wymiany tapicerkę w aucie ( przednie fotele + tylna kanapa) Znalazłem fajny komplet ale jest z anglika. Czy w takim wypadku będzie pasował do europejczyka ? Myślę by wsadzić po prostu fotel pasażera jako kierowcy i odwrotnie. Ktoś może robił taką akcję i wie czy nie ma z niczym problemów ? ( podłączenie, czujniki pasów tylna kanapa itd) Z góry dzięki za odpowiedź:) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podbijam temat

Jestem na etapie zakupu B8 Lift. Chce daytone gray i wybor jest niewielki. Zdarzaja sie obiecujace auta ale bez full skory albo alcantary. W tym przypadku bym zmienil fotele i kanape. Na alledrogo sa komplety z anglikow. Czy da sie je zalozyc do aut z kiera po lewej stronie ? Jakie przerobki lub klopoty sa przy tym ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, Panowie udało się coś wymyślić w temacie? Kupiłem skóry z anglika, wszystko pasuje, jest tylko problem, że wyświetla błąd poduszki. Jakieś pomysły? Może kodowanie? Zamiana siedzisk? Podpowie ktoś? Z góry dzięki 

Edytowane przez Matys_A4B8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musisz przełożyć tylko  czujnik który jest w siedlisku pasażera i teraz też tam musi się znaleś  i będzie super (siedzenie kierowcy będzie teraz siedzeniem pasażera :)). Jak masz gdzieś w pobliżu tapicera to Ci to szybko przełoży .

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Mariusz, a możesz dokładniej określić ten czujnik? Gdzie jest, jak wygląda? Trzeba ściągać skórę rozumiem? Jeśli piszesz ze najlepiej do tapicera? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten czujnik jest w siedlisku pasażera , teraz jak przełożyłeś siedzenia to Ty siedzisz na miejscu pasażera a tam właśnie jest czujnik od poduszki pasażera . Jak teraz siadasz to czujnik wariuje i pokazuje błąd . Tak , tapicer odpinał mi od spodu to poszycie i tam doszedł do czujnika .Dobrze wiedział jak to zrobić bo mówił że często to robi . Sam próbowałem , ale bez odpowiednich narzędzi nie dałem rady . Tapicerowi zajęło to około godzinki i skasował 50 zł. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety nikt w Zielonej Górze, nie wie o co chodzi z czujnikiem, tak myślałem że będzie problem.. Mariusz, a jeszcze jedno pytanie, czy przełożenie siedziska pomoże z lewej na prawą stronę? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...