Skocz do zawartości
IGNOROWANY

urwana rączka do składania tylnej kanapy


LizakB5

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, szukam jakiejś alternatywy... Wczoraj troszkę grzebałem przy aucie i zechciało mi się złożyć oparcia tylnej kanapy, jak wiadomo są tam takie rączki i jakoś tak jedną z tych rączek chwyciłem, że po prostu strzeliła... urwała się tak, że w żaden sposób nie mogę teraz złożyć pojedynczego oparcia. Jest tam jakieś inne dojście? Próbowałem sciągnąć ten cały plastik i też nic z tego, nie mam pojęcia jak sobie teraz z tym poradzić ? Ktoś jest w stanie jakoś poratować? W jaki sposób ściągnąć ten plastikowy uchwyt z rączką? Tam jest śrubka pod rączką ale po jej odkręceniu trzyma właśnie ten uchwyt. Chyba, że jest jakiś inny patent na złożenie oparcia bez ingerencji w ten uchwyt, z góry dzięki za ratunek

33027873_10204908912718126_1140476854046556160_n.jpg

33087612_10204908912798128_8728234123774132224_n.jpg

Edytowane przez LizakB5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego, co pamiętam to rączkę można wyjąć podważając śrubokrętem i tak jest do wymiany, więc jak ją bardziej uszkodzisz to i tak chyba nie będzie to miał oznaczenia.

Cały plastik trzyma się na 3 śrubach. 1 od góry i 2 z tyłu (dojście do nich po złożeniu oparcia). Spróbuj naciąć ten kawałek rączki (zrób coś na kształt łba śruby) i śrubokrętem przekręć da radę złożyć oparcie. Zdemontujesz plastik i założysz nowy.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra pykło, jakoś kombinerkami udało mi się zastąpić tą rączkę i złożyłem fotel. Dzieki za poradę Paweł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...