Skocz do zawartości
IGNOROWANY

A4 b7 odpryski na masce


Pablo23

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam pytanie jak wziąć się za "naprawę" odpryskow ? 

Jechać do sklepu kupic lakier pod kolor auta i to wszystko ? Czy musi być też lakier bezbarwny ? 

Wykonanie to umyc dokładnie auto odtluscic i zamalowac. 

Do odtluszczenia co polecacie ? 

Na koniec jak zamaluje te odpryski kolorem to też trzeba dac bezbarwny i polerka ? Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lakier bazowy zmieszany z bezbarwnym 1:1, nanoszenie punktowe zostawiając kroplę do samodzielnego rozlania po odprysku np. wykałaczką, nie żadnym pędzelkiem, najlepiej przyspieszyć suszenie np. suszarką, potem wyrównanie papierkiem 1500->3000, polerowanie pastą tnącą na niskich obrotach bez rozgrzewania, wykończenie pastą finiszową.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 21.05.2018 o 01:28, Bruuuum napisał:

Lakier bazowy zmieszany z bezbarwnym 1:1, nanoszenie punktowe zostawiając kroplę do samodzielnego rozlania po odprysku np. wykałaczką, nie żadnym pędzelkiem, najlepiej przyspieszyć suszenie np. suszarką, potem wyrównanie papierkiem 1500->3000, polerowanie pastą tnącą na niskich obrotach bez rozgrzewania, wykończenie pastą finiszową.

Witam ponownie. Wziąłem się dopiero teraz za to. 

Ja mam lakier metalik to lepiej chyba będzie najpierw dac bazę a potem bezbarwny. Czy lepiej zmieszać tak jak mówisz ale czy wtedy też uzyskam efekt metalika ? 

Teraz nalozylem preparat na rdze ten brunox. Trochę mi się powyjezdzalo na dobry lakier i powstała taka warstw jak po lakierze bezbarwnym ;/ 

Jak mogę teraz to usunąć ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...