Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Przeróbka B5->B7, B6->B7


C1 KUBA

Rekomendowane odpowiedzi

jeżeli kolega maseja mówi serio to fajnie że pojawi się kolejne takie auto na polskich drogach

a co do tego białego to jeżeli chodzi o to kombi to z tego co słyszałem jest to przeróbka z starej wersji ale wygląda fajnie.

[ Komentarz dodany przez: pre_pl: 12-03-2007, 12:02 ]

wydzielone z tematu http://www.a4-klub.pl/forum/viewtopic.php?t=7328

C1 KUBA nawiązuje do posta: http://www.a4-klub.pl/forum/viewtopic.php?p=97946#97946

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeżeli kolega maseja mówi serio to fajnie że pojawi się kolejne takie auto na polskich drogach

a co do tego białego to jeżeli chodzi o to kombi to z tego co słyszałem jest to przeróbka z starej wersji ale wygląda fajnie.

Jeżeli myślisz o tej co była na okładce GT, to dokładnie tak przerabiana z B6 na B7 ale brdzo fajna i od tametej pory rozchorowałam się na biały kolor :biggrin:

nie z B6 tylko z B5 :rotfl:Brynia :rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No całkiem mozliwe,bo to było parę miesięcy temu, ale dałeś mi do myslenia i idę ,,odkopać" tą gazetę.

nie szukaj bo jestem pewny oni zrobili podobny projekt do mojego, tylko pare miesiecy póżniej ,ale luzik i z tego co pamiętam to RS4 w B6 nieprodukowali dopiero wznowili B7

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To białe z GT to było B5 RS4 zrobione na nowe RS B7 z tym ze tylne lampy było od A6 kombi

Tylko ze ta biała była zrobiona bardzo profesjonalnie bo o ile dobrze pamietam to robili ja w HOTcie w Poznaniu

A ta Twoja niebieska bez obrazy ale jest robiona metoda druciarsko-szpachlową bo znajomi ją widzielii w porównaniu do tej białen to jest spora różnica w wykonaniu

Aha i ta biała jest zowu przerabiana bo niestety miała mały wypadek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To białe z GT to było B5 RS4 zrobione na nowe RS B7 z tym ze tylne lampy było od A6 kombi

Tylko ze ta biała była zrobiona bardzo profesjonalnie bo o ile dobrze pamietam to robili ja w HOTcie w Poznaniu

A ta Twoja niebieska bez obrazy ale jest robiona metoda druciarsko-szpachlową bo znajomi ją widzielii w porównaniu do tej białen to jest spora różnica w wykonaniu

Aha i ta biała jest zowu przerabiana bo niestety miała mały wypadek

bez komentarza . ............ to właśnie mi sie podoba u ludzi niemajacych zielonego pojęcia o tuningu samochodowym .. :rotfl:

ps . widziałem fofki jak była robiona biała która wyjechała pare miesięcy po mojej i do profesjonalizmu to jej dużo brakowało :rotfl:

W białej co oni zrobili :question:

- błotniki orginał przód i tył RS4 B5

- klapa tylna wspawana od A6

- zderzak orginał od RS4 2006 przód maska orginał

- progi orginał RS4 B5

wiec nieporównuj mojego auta do Białej bo niema porównania bo to co oni zrobili robi sie w dwa tygodnie kolego .............

pozdrawiam

ICEMAN

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak na marginesie, to we własnym domu też nie jest bezpiecznie, przeszukałam wczoraj wszystko i nie znalazłam tej gazety, we własnym domu mi UKRADLI :evil:

Ma ktos może ten artykuł i może tu wrzucić?

Brynia mam tą gazetke i adresik firmy z poznania co ją przerabiała wiec tak jak pisałem wcześniej http://www.h-o-t.pl/samochody.php?dir=0

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja sie tylko zdaje na zdanie kolegi bo on widział oba auta i to jest jego subiektywna opinia a jemu wierze. Do Ciebie Icaman też mam duzy szacunek bo zrobiłes kawał dobrej roboty tyle za biała z Poznania mi sie wydaje lepsza

To wszystko na ten temat bo przecież mówimy tu o RS 4 CUBY

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja sie tylko zdaje na zdanie kolegi bo on widział oba auta i to jest jego subiektywna opinia a jemu wierze. Do Ciebie Icaman też mam duzy szacunek bo zrobiłes kawał dobrej roboty tyle za biała z Poznania mi sie wydaje lepsza

To wszystko na ten temat bo przecież mówimy tu o RS 4 CUBY

jak widzisz temat został przesunięty bo sie rozwija , moje zdanie co do białej to poprostu profanacja RS4 ja osobiście nigdy nic bym niezmienił w RS4 B5 . :rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe, no ladna ta biala, jakby biala nie byla to 1 , po drugie OOOO zapomnieli dokleic no i te felgi okropne :eek:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

felgi są kompromitacją w białej :wink: jedynie co mi się podoba to czarne reflektory :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...